Механіко-математичний факультет

МЕХАНІКО-МАТЕМАТИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

Без рубрики


Городище «Дикий сад»

Городище «Дикий сад»


Posted on Жов 17, 2018

17 жовтня студенти механіко-математичного факультету відвідали пам’ятку археології доби фінальної бронзи «Городище «Дикий сад»». Цікаву та пізнавальну екскурсію провів старший викладач кафедри історії та археології МНУ ім. В.О. Сухомлинського Горбенко Кирило Володимирович. Відвідувачі дізналися про основні частини старого міста, його площу, особливості забудови, предмети побуду та звичаї людей, що того часу проживали на березі ріки Інгул.

Прес-центр механіко-математичного факультету

Читати далі...

12 жовтня студенти 4 курсу механіко-математичного факультету відвідали виставку літератури “Козацтво: історія та сучасність” наукової бібліотеки МНУ ім.В.О.Сухомлинського. На огдяд представлені – історія виникнення козацтва, козацькі портрети, герої сучасності, козацькі освіта та виховання. Дуже цікаво та пізнавально!

Прес-центр механіко-математичного факультету

Читати далі...

11 жовтня напередодні державного свята Дня захисника України студенти механіко-математичного факультету спільно з науковою бібліотекою МНУ ім. В.О. Сухомлинського провели захід з метою вшанування подвигу всіх патріотів, героїв країни, які ціною свого здоров’я та життя захищали та захищають свій народ, свою державу. Запрошеним гостем заходу був учасник Антитерористичної операції, викладач кафедри історії та археології Смирнов Олександр Ігорович. Ветеран АТО поділився зі студентами своїми спогадами та враженнями, відповів на їх запитання.

Вітаємо всіх захисників України зі святом! Бажаємо всім мирного неба!

Прес-центр механіко-математичного факультету

Читати далі...

Команда проекту “Крок до науки”, який започатковано на механіко-математичному факультеті МНУ ім. В. О. Сухомлинського та  реалізується за підтримкою Миколаївського міського голови, активно розвиває і підтримує наполегливу, творчу та пізнавальну молодь. Відтак мережа SТЕМ -майданчиків проекту вже успішно діє в більшості закладів освіти нашого міста.

 09 жовтня 2018 року SТЕМ майданчик молодіжної хвилі знову завітав до ЗОШ №51: в цій школі SТЕМ майданчик є постійно діючим. Мета його роботи – пошук, розвиток та підтримка талановитої молоді.

 Майстри університетських студій на цьому майданчику залучили учнів 9-х класів в проектну діяльність з однієї із цікавих тем курсу фізики «Магнітне поле», родзинкою якої є конструювання та використання  саморобного фізичного обладнання. За підсумками проектної роботи майстри визначать кращі конструкції, які будуть презентуватися на фестивалі науки ” Молодіжна хвиля” 15 грудня 2018 року.

 Команда проекту оголошує набір молодих майстрів для роботи на  SТЕМ майданчиках. Всі бажаючі можуть зателефонувати до прес-центру фестивалю: 0967341858.

Прес-центр механіко-математичного факультету

Читати далі...

01.11.2018 р., об 11.00-13.00 запрошуємо на механіко-математичний факультет всіх бажаючих учнів 1011 класів відвідати:

 STEM-майданчик «Академія – VIP»,

науково-пізнавальні локації: «Гейм-аналіз» та «Архітектура ПК».

На вас чекають:

  • Презентації досягнень видатних науковців фізиків і математиків. (Відтворення відкритів науковців, розпізнавання видатних вчених та можливість отримання заохочення за це);
  • Моделювання ситуацій на застосування аналітичної діяльності фахівців в галузі «Комп’ютерні науки». (Пропонуємо вирішити «робоче питання» певного працівника в галузі ІТ);
  • Демонстрація професійних навичок спеціаліста з комп’ютерної інженерії (Розробка систем управління на базі Arduino, ремонту ПК або налаштування конфігурування ПК).

Прес-центр механіко-математичного факультету

Читати далі...