Без рубрики


Привітання

Привітання


Posted on Бер 15, 2018

Студентська рада та первинна профспілкова організація студентів механіко-математичного факультету щиро привітала всіх викладачів та лаборантів з Міжнародним жіночим днем.

Читати далі...

21 лютого 2018 р. на базі кафедри  комп’ютерних наук та прикладної математики механіко-математичного факультету МНУ ім. В.О.Сухомлинського відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування. В олімпіаді приймали учать 20 студентів 1-5 курсів механіко-математичного факультету комп’ютерних спеціальностей.

Читати далі...

21 лютого 2018 р. на базі кафедри комп’ютерних наук та прикладної математики механіко-математичного факультету МНУ ім. В.О.Сухомлинського відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Інформатика».

Читати далі...
Зима, що нас змінила

Зима, що нас змінила


Posted on Лют 22, 2018

14.02.2018 р. у групах 162, 162пм відбулась кураторська година на тему «Зима, що нас змінила», присвячена вшануванню пам’яті героїв Небесної сотні.

Читати далі...
20 лютого студенти механіко-математичного факультету прослухали огляд літератури з математичних курсів підготовлений працівниками бібліотеки.
Читати далі...