“QUEST-IT”

Posted on Лис 2, 2018

31 жовтня 2018 року на механіко-математичному факультеті відбувся навчально-пізнавальний захід QUEST-IT” для студентів 1-го курсу. Усі студенти проявили себе креативними та винахідливими у вирішенні цікавих завдань  із галузі комп’ютерних наук, математики та фізики. Звичайно, серед кращих є найкращі!

Місця розподілилися наступним чином:

І місце – команда «Capacity», у складі Бабак Олександр, Гаврилюк Ілля, Мусієнко Дмитро, Цельм Євгенія, Яковлєв Володимир (162 група).

ІІ місце – команда «Бінарні снігурі», у складі Агаришева Анастасія, Куценко Олександра, Петрін Юрій (112 група) та Моргун Олександр, Іваненко Олександр (182 група)

ІІІ місце – команда «Мислителі», у складі Рєзнікова Людмила, Богатенко Олександра, Зайцева Маргарита, Мошинський Даніїл (112 група).

Вітаємо переможців!

Особлива подяка студентам 662, 362 і 262 груп та викладачам кафедри комп’ютерних наук та прикладної математики, які прийняли участь в організації заходу.