Премії Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим у галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок за 2017 рік

Posted on Гру 11, 2018

7 грудня 2018 року Голова Верховної Ради України Андрій Парубій в урочистій обстановці у Верховній Раді України вручив Премії Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим у галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок за 2017 рік.

На здобуття Премії Верховної Ради для найталановитіших молодих учених в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок за 2017 рік було висунуто 55 робіт, які подали 90 вчених з 16-ти областей України та м. Києва. З них 5 докторів наук, 73 кандидати наук, інші без наукового ступеня.

Приємно відзначити, що лауреатом Премії Верховної Ради України став доцент кафедри фізики та математики – Лисенков Едуард Анатолійович.

Вітаємо Едуарда Анатолійовича і бажаємо нових наукових досягнень!