Панельна дискусія “Транспортна інфраструктура Південного регіону України – практичний досвід подолання військових викликів та загроз”

24 жовтня 2023 кафедрою економіки, менеджменту та фінансів Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського та кафедрою менеджменту Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова було проведено панельну дискусію “Транспортна інфраструктура Південного регіону України – практичний досвід подолання військових викликів та загроз”. На цей захід було запрошено провідних роботодавців-стейкхолдерів нашого регіону в транспортному секторі. Модераторами заходу виступили – Стройко Тетяна Володимирівна  професор кафедри економіки, менеджменту, та фінансів Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського та Іщенко Олена Анатоліївна доцент кафедри менеджменту Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова. Спікерами заходу стали представники провідних транспортно-логістичних компаній регіону:
Волковинський Микола Миколайович – Base manager Міжнародної неурядової організації
Тютюнник Олександр Сергійович – директор  філії товариства з обмеженою відповідальністю «Дунайська логістична група», м. Рені
Стекольщикова Анна Вікторівна  – керівник міжнародного відділу ТОВ «ОРІОН-АВТО».
Цисар Ігор – фахівець з логістики та закупівель
Матвєєв Артур Олександрович – менеджер з обслуговування контракторів ТОВ «Простір».
Фатєєв Микола Володимирович – к.т.н., професор кафедри менеджменту Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова
До заходу долучилися близько 60 студентів – магістрів Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського та Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова які мали можливість поспілкуватися з провідними фахівцями транспортної галузі регіону з питань логістики, менеджменту, фінансів; особливостей ведення виробничої діяльності та надання гуманітарної допомоги в умовах військових дій.
Безмежно дякуємо представникам компаній, які поділилися практичним досвідом з нашими студентами. Віримо в ЗСУ, в нашу перемогу і майбутнє процвітання нашої держави.