Обласні змагання юних математиків – 2019

Posted on Січ 22, 2019

У неділю, 20 січня 2019 року, на механіко-математичному факультеті Миколаївського національного університету ім. В.О. Сухомлинського відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із математики. Захоплення математикою та бажання взяти участь у математичних змаганнях виявили біля 90 учнів 7-11 класів з усіх районів Миколаївської області.  Традиційно олімпіада юних математиків відбувається в аудиторіях вищих навчальних закладів м. Миколаєва. Це дає можливість майбутнім студентам побувати в університетських аудиторіях, поспілкуватися із викладачами й студентами. Розбір задач проводили студенти комп’ютерного факультету ЧНУ ім. Петра Могили. Як завжди в проведені олімпіади допомагали студенти та магістранти механіко – математичного факультету МНУ ім.В.О.Сухомлинського, які отримали гарний досвід організації та проведення змагань такого рівня, мали можливість в дружній атмосфері поспілкуватися з юними математиками та їх наставниками.

Разом із найкращими учителями шкіл області, в оцінюванні робіт учнів брали участь досвідчені викладачі закладів вищої освіти: голова експертної комісії- Воробйова А.І., (Чорноморський національний університет імені Петра Могили), Майборода О.В., Петков І. В. (Миколаївський національний університет кораблебудування імені ад. Макарова), Дармосюк В.М. (Миколаївський національний університет ім. В.О. Сухомлинського). На високому рівні організацію змагань забезпечили  голова журі олімпіади Васильєва Л.Я. та заступник голови журі олімпіади Рогожинська Е.К. (методист кафедри теорії й методики природничо-математичної освіти та інформаційних технологій МОІППО). Традиційно ділився своїм досвідом та знаннями,  метр математичної освіти Миколаївщини, автор книжок про розв’язок олімпіадних задач, доцент Баран О.І.

Приємно відзначити, що змагання юних математиків протягом останніх років відбувається в стінах механіко-математичного факультету.

Вітаємо учасників та переможців олімпіади! Бажаємо натхнення та нових здобутків! До нових зустрічей!