STEM – майданчик “Лайнер Успіх”

Posted on Лют 23, 2019

21 лютого студенти механіко-математичного факультету, в рамках відкритого освітнього проекту «Крок до науки», працювали на STEM – майданчику «Лайнер Успіх» з учнями 9-Г класу Миколаївської ЗОШ № 53. Школярі під керівництвом майстрів вивчали  технології з досягнення успіху, використовуючи при цьому свої знання з фізики та математики.

За результатами презентацій освітніх продуктів була визначена найкраща кают-компанія за версією професійного журі та аудиторії. Капітан лайнеру “Успіх” Біла Вікторія (магістрантка спеціальності «Математика») стала кращим майстром за версією журі, до складу якого ввійшли вчителі фізики та математики школи. Студенти першого курсу спеціальностей «Математика» та «Фізика»: Рєзнікова Людмила, Богатєнкова Олександра, Куценко Олександра, Зайцева Маргарита – дебютували в ролі майстрів STEM – майданчика.