Сторінками історії Миколаївського національного університету ім. В.О. Сухомлинського

Posted on Лют 28, 2019

28 лютого першокурсники механіко – математичного факультету відвідали експозицію Музею історії Миколаївського національного університету ім. В.О. Сухомлинського. Матеріали тематичних розділів «Миколаївський учительський інститут (1913–1920)», «Миколаївський інститут народної освіти (1920–1930)», «Миколаївський інститут соціального виховання (1930–1933)», «Миколаївський державний педагогічний інститут (1933–1999)», «Миколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського» дозволили проаналізувати історичний шлях нашого навчального закладу та відчути особливості навчально-виховного процесу, наукової діяльності, студентського життя в різні історичні періоди через представлені документи, фотографії, нагороди та інші матеріали. Дякуємо кандидату історичних наук, доценту Хаєцькому О.П. за змістовну та цікаву екскурсію, наскрізною лінією якої стала історія нашого факультету, який розпочав своє існування 85 років тому, у 1933 році.

Прес-центр механіко – математичного факультету