Круглий стіл «Молодь і наука: кроки назустріч»

Posted on Кві 24, 2019

24 квітня в Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці в рамках роботи клубу молодих і креативних «Територія науки» відбувся круглий стіл за темою «Молодь і наука: кроки назустріч». Свої наукові доробки презентували науковці Миколаївського національного університету ім. В.О. Сухомлинського, Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова, Миколаївського аграрного університету, Чорноморського національного університету ім. Петра Могили та Миколаївського муніципального колегіуму ім. В.Д. Чайки. Під час заходу викладачі кафедри фізики та математики МНУ ім. В.О. Сухомлинського представили напрямки наукових досліджень, що проводяться на кафедрі. Доцент кафедри фізики та математики, кандидат педагогічних наук Манькусь І.В., старший викладач кафедри фізики та математики, кандидат фізико-математичних наук Дармосюк В.М., вчитель фізики Явкінської ЗОШ, студент – магістрант спеціальності «Фізика» Коврига О.Ю. ознайомили присутніх з науковими доробками з теми «Моделювання інноваційного освітнього середовища: технології неформальної освіти». Доктор фізико-математичних наук, доцент кафедри фізики та математики Лисенков Е.А. зробив доповідь на тему: «Нові підходи до створення багатофункціональних наноматеріалів».

Дякуємо організаторам за можливість ознайомитися з науковим потенціалом молодих талановитих вчених, популяризацію фізико-математичного напрямку наукових досліджень серед молоді.