Міжнародна науково-практична конференція «РОЗВИТОК ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В ГАЛУЗІ ТЕХНІЧНИХ ТА ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНИХ НАУК» Миколаїв 2016 р.

Міжнародна науково-практична конференція
           22-24 вересня 2016 року на механіко-математичному факультеті відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Розвиток інноваційної діяльності в галузі технічних та фізико-математичних наук». З вітальним словом до присутніх звернувся ректор університету Будак В.Д. та декан механіко-математичного факультету А.В. Овчаренко. Робота конференції проходила за такими напрямами:
  1. Фізика конденсованого стану речовини.
  2. Хімія конденсованих структурно-неоднорідних систем.
  3. Геометричне, математичне та комп’ютерне моделювання явищ, систем і процесів.
  4. Моделі та методи аналізу.
  5. Проблеми професійної підготовки фахівців технічного та фізико-математичного напрямку.
  6. Нові матеріали та технології.
         Наукова програма конференції  передбачала пленарні та секційні доповіді, стендові сесії. Результати своїх наукових досліджень представили присутнім провідні науковці, аспіранти, магістранти. Виступи супроводжувалися жвавими дискусіями та обговореннями.
          Організатори конференції дякують всім за участь в конференції і бажають плідних наукових досліджень в майбутньому.