«Фестиваль цікавої науки «Наукова хвиля» 11.09.2021

У суботу, 11 вересня 2021 року, до Дня міста Миколаєва, на вулиці Соборній відбувся захід «Фестиваль цікавої науки «Наукова хвиля».
   Понад 30 вчителів міста, 80 студентів та магістрантів механіко-математичного факультету спеціальностей фізика, математика, учні ЗЗСО міста Миколаєва шкіл: № 3, 31, 57, 60, гімназії № 4, Миколаївського політехнічного фахового коледжу, Миколаївського будівельного фахового коледжу презентували свої наукові розробки, показували різноманітні фізичні та хімічні досліди і вкотре довели, що займатися наукою, це цікаво та весело. Представник компанії Promethean презентував інтерактивную панель для впровадження інтерактивних технологій навчання.
   Команди учасників отримали нагороди за участь і перемогу у фестивалі «Наукова хвиля» в місті Миколаєві, активну громадську позицію, вагомий внесок у розвиток молодіжної політики та з нагоди відзначення Дня міста Миколаєва.
   Бажаємо подальших звершень і цікавих наробок!

Для перегляду галереї натисніть на фото