Презентація проекту «Фестиваль цікавої науки «Наукова хвиля»

17.08.21 відбулось засідання конкурсної комісії з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства на виконання міської програми «Молодіжна політика» на 2019-2021 роки, яким надається фінансова підтримка за рахунок бюджетних коштів.
До уваги членів конкурсної комісії було представлено 10 конкурсних пропозицій, серед яких «Фестиваль цікавої науки «Наукова хвиля» – ГО «Миколаївський дослідницько-аналітичний центр».
   Під час публічних виступів керівники проєктів розповіли про заходи, які вони планують провести до кінця цього року та відповіли на питання членів конкурсної комісії.
 Результати конкурсу будуть оголошені після другого засідання конкурсної комісії, на якому буде підведено підсумки конкурсу та оголошені бали, які набрали конкурсні пропозиції під час публічного захисту.
 Наступного дня 18.08.2021 відбулось друге засідання конкурсної комісії з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства на виконання міської програми «Молодіжна політика» на 2019-2021 роки, яким надається фінансова підтримка за рахунок бюджетних коштів.
   Члени Конкурсної комісії з 10 конкурсних пропозицій підтримали 9, серед яких «Фестиваль цікавої науки «Наукова хвиля» – ГО «Миколаївський дослідницько-аналітичний центр» – фінансова підтримка за рахунок бюджетних коштів: 8 000,00 грн.
   Вітаємо переможців конкурсу!
Для перегляду галереї натисніть на фото