Фестиваль творчості «Молодіжна хвиля»

Posted on Тра 18, 2017

13 травня механіко-математичний факультет в рамках відкритого освітнього проекту «Крок до науки» вже четвертий раз зустрічав учасників фестивалю творчості «Молодіжна хвиля».
DSC_1049
Це було справжнє свято творчості, натхнення та науки! Традиційно фестиваль відкрив зразковий ансамбль танцю «Юнги» обласного палацу культури, естафету творчості активно підтримали учні 3-В класу Миколаївського муніципального колегіуму ім. В.О. Чайки. Партнерами фестивалю виступили ТОВ «Золотий колос», школа англійської мови «ADDRIAN», Миколаївський будівельний коледж, Державний вищий навчальний заклад «Миколаївський політехнічний коледж», дизайн-студія «Ход конем».
Учасниками фестивалю були учні шкіл міста, області та м. Херсон. Більше ніж 200 учнів працювали в студіях фестивалю:

• Детективне агентство
  • Пригоди чисел та фігур
  • Магія чисел та математичних фокусів
  • Науково-дослідний центр 1
  • Науково-дослідний центр 2
  • Майстерня митців
  • Острів майстрів
  • IT – батл
  • Crazy-animator
  • Fusis
DSC_1057 DSC_1080 DSC_1100
DSC_1057

Традиційно партнери фестивалю ТОВ «Золотий колос» та школа англійської мови «ADDRIAN» відзначили цінними подарунками переможців кожної студії та кращого студента-наставника.
Вітаємо всіх переможців та учасників фестивалю! Бажаємо творчих та наукових успіхів!