Фестиваль творчості «Молодіжна хвиля»

розміщено в: Без рубрики | 0

DSC_1049

13 травня механіко-математичний факультет в рамках відкритого освітнього проекту «Крок до науки» вже четвертий раз зустрічав учасників фестивалю творчості «Молодіжна хвиля». Це було справжнє свято творчості, натхнення та науки! Традиційно фестиваль відкрив зразковий ансамбль танцю «Юнги» обласного палацу культури, естафету творчості активно підтримали учні 3-β класу Миколаївського муніципального колегіуму ім. В.О. Чайки. Партнерами фестивалю виступили ТОВ «Золотий колос», школа англійської мови «ADDRIAN», Миколаївський будівельний коледж, Державний вищий навчальний заклад «Миколаївський політехнічний коледж», дизайн-студія «Ход конем».

Учасниками фестивалю були учні шкіл міста, області та м. Херсон. Більше ніж 200 учнів працювали в студіях фестивалю:
– Детективне агентство
– Пригоди чисел та фігур
– Магія чисел та математичних фокусів
– Науково-дослідний центр 1
– Науково-дослідний центр 2
– Майстерня митців
– Острів майстрів
– IT – батл
– Crazy-animator
– Fusis

DSC_1057 DSC_1080 DSC_1100
DSC_1057

Традиційно партнери фестивалю ТОВ «Золотий колос» та школа англійської мови «ADDRIAN» відзначили цінними подарунками переможців кожної студії та кращого студента-наставника.
Вітаємо всіх переможців та учасників фестивалю! Бажаємо творчих та наукових успіхів!