Літературна композиція до 26 річниці Дня Незалежності України

розміщено в: Без рубрики | 0

Літературна композиція до 26 річниці Дня Незалежності України

18 вересня 2017 року студенти 312 групи механіко-математичного факультету спільно з працівниками бібліотеки МНУ провели лекцію-роздум «Твоє майбутнє Україно» для першого курсу до 26 річниці Дня Незалежності України.

Студенти донесли найважливіші історичні події,  які відбулися в незалежній країні, згадали державні символи та видатних постатей.  Захід був проведений з метою довести до молодшого покоління, як ми переживаємо переломні часи у житті кожного та держави загалом. Щоб народ пам’ятав наймасштабніші події в новітній історії України (Помаранчева революція, Революція Гідності, немеркнучий подвиг «Небесної сотні», заради чого жертвують життям учасники АТО).

Україна багатонаціональна, багатомовна, але Україна – єдина. Пам’ятаймо, не забуваймо і цінуймо нашу Батьківщину. Збережімо наш патріотизм, віру та силу духу для наступних поколінь.

Наукова бібліотека МНУ імені В. О. Сухомлинського підготувала тематичну виставку літератури.