«Політ неземний»

Posted on Січ 15, 2018

10-11 січня команда проекту «Молодіжна хвиля» відвідала фестиваль-конкурс «Політ неземний», присвячений пам’яті В.Д.Чайки, який організували та провели Науково-методичний центр м. Миколаєва та ЗОШ № 61. Учні представили свої роботи в номінаціях: «Зірковий академіус», «А тобі слабо?», «Тріумф талантів», «Звуки Орфея». 17 учнів презентували результати своїх наукових досліджень. Тематика робіт охоплювала проблеми, якими цікавляться учні 2-10 класів. Для учасників номінації «Зірковий академіус» команда проекту «Молодіжна хвиля» започаткувала 5 номінацій:

– за оригінальність: Тітова А., Барей О.;

– краща творча ідея: Косик Н., Лисогор П.;

– кращий оратор: Лазаренко А., Ковальчук Н.;

– краща презентація: Костенко Світлана, Костенко Сусанна, Пустякова О., Бевзенко А.;

– майбутній науковець: Цибко Д., Федорова О., Добирн К., Лупашко А., Буштец М.

Команда проекту «Молодіжна хвиля» переможців всіх номінацій нагородила інтелектуальним призом – подарунковим пакетом від компанії «ADDRIAN» і значком «Молодіжна хвиля». Також команда проекту присвоїла ЗОШ №61 звання «Почесний партнер», нагорода була вручена директору Шепілову В.А. Подарунком для кращого керівника наукових робіт Зайцевої К.Ю. став стенд для кабінету фізики та математики «Подорож в країну STEM», на якому вчителі та учні будуть висвітлювати свою подальшу наукову діяльність.