Круглий стіл до Дня Волонтера

5 грудня до Міжнародного Дня Волонтера на кафедрі економіки, менеджменту та фінансів провели круглий стіл, під час якого обговорили важливість волонтерського руху.  Це свято особливо важливе для України у 2022 році. Саме волонтери допомагають українським військовим, збирають для них ліки, обладнання та амуніцію, постачають на фронт їжу та буржуйки. Без волонтерської праці армії було б набагато важче. Студенти та викладачі розповіли як вони долучаються до волонтерства (участь у ярмарках, приготування їжі, донати на ЗСУ і т.д.). Відмітили важливість кожного у волонтерській діяльності – нема маленької допомоги, кожна дія направлена на підтримку армії, народу зараз є вкрай важливою. Також згадали випускників кафедри, які активно займаються волонтерством на Миколаївщині, серед яких відмітили Миколу Волковінського ( нагороджений Хрестом Святого Миколая) та Максима Колеснікова (нагороджений листом подяки за активну волонтерську діяльність). Закликаємо усіх долучатися до волонтерства! Тільки разом ми все подолаємо, допомога кожного – безцінна.