Шановні колеги!

Posted on Січ 31, 2018

Запрошуємо Вас і Ваших студентів прийняти участь у ІIІ Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених “Інформаційні технології в моделюванні” (ITM-2018), ), що відбудеться 22-23 березня 2018 року на базі кафедри комп’ютерної інженерії механіко-математичного факультету Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського.

Тези будуть опубліковані у збірнику матеріалів конференції “Інформаційні технології у моделюванні” (ISSN 2519-8319).

Запрошуємо до публікації статей в науковому журналі “Геометричне моделювання та інформаційні технології” (ISSN 2524-0978) (документи щодо надання журналу статусу фахового подані до експертної ради МОН України).

Усі подробиці знаходяться на сайті: http://conf.ce.in.ua

З повагою,
завідувач кафедри