6-й фестиваль творчості і науки «Молодіжна хвиля»

Posted on Тра 15, 2018


12 травня 2018 року на факультеті проведено 6-й фестиваль творчості і науки «Молодіжна хвиля». В 12 студіях працювали більш ніж 360 школярів Миколаївської і Херсонської областей, 80 студентів механіко-математичного факультету.

Оголошую подяку  студентам механіко-математичного факультету Миколаївського національного імені В.О. Сухомлинського, які взяли участь в організації і проведенні 6-го фестивалю творчості і науки «Молодіжна хвиля» 12 травня 2018 року.

 

  1. Таточенко Михайло – 432 група
  2. Поляновський Владислав – 432 група
  3. Баранов Василь – 432 група
  4. Шах Оксана – 432 група
  5. Коврига Олександр – 432 група
  6. П’ятков Олександр – 432 група
  7. П’яткова Марина
  8. Білий Сергій – 432 група
  9. Рева Олександр – 432 група
  10. Вороніна Віра – 432 група
  11. Капітоненко Катерина – 432 група
  12. Продан Сергій – 432 група
  13. Дерев’янко Максим – 432 група
  14. Дзудзело Михайло – 532 група
  15. Погорєлов Владислав – 232 група
  16. Попов Руслан – 232 група
  17. Вертипорох Ольга – 132 група
  18. Мохонько Маріанна – 112 група
  19. Рябенко Юлія – 132 група
  20. Зелінський Антон – 132 група
  21. Шалюта Валерій – 132 група
  22. Толмачов Олександр – 132 група
  23. Тарічев Олег – 132 група
  24. Франчук Олег – 132 група
  25. Кримська Вікторія – 132 група
  26. Сопіжук Юлія – 132 група
  27. Субботнік Олександр – 132 група
  28. Біла Вікторія – 412 група
  29. Гуля Тетяна – 412 група.
  30. Кучерук Ангеліна – 312 група
  31. Брожко Майя – 232 група
  32. Семенів Олена – 312 група
  33. Тимченко Еліна – 312 група
  34. Матясов Владислав – 312 група
  35. Пронтенко Лідія – 312 група
  36. Боєва Ірина – 512 група
  37. Вансач Дмитро – 512 група
  38. Данильчук Людмила – 512 група
  39. Кривошей Аліна – 512 група
  40. Кулик Анна – 512 група
  41. Міннікова Валентина – 512 група
  42. Москаленко Наталя – 512 група
  43. Подолянська Тетяна – 512 група
  44. Смоляренко Віктор – 512 група
  45. Кіхтан Оксана – 512 група
  46. Полякова Вікторія – 312 група
  47. Шленскова Наталя – 232 група
  48. Алексєєва Олена –112 група
  49. Ботезат Анастасія– 112 група
  50. Велика Тетяна – 112 група
  51. Карпенюк Діана – 112 група
  52. Рябець Яна – 112 група
  53. Таранова Валерія – 132 група
  54. Шишкун Вікторія – 562 група
  55. Ємельянов Святослав– 562 група
  56. Чернищук Геннадій– 562 група
  57. Корсун Альона– 562 група
  58. Пєтухова Наталія– 562 група
  59. Станько Тетяна – 562 група
  60. Лисохмар Сергій – 162 група
  61. Броніцька Таісія – 462 група
  62. Татарченко Тимофій – 462 група
  63. Сущенко Роман – 462 група
  64. Закриничний Володимир – 462 група
  65. Веліксар Андрій – 362 рупа
  66. Газізов Денис – 262 група
  67. Станько Вадим – 262 група
  68. Чернявський Богдан – 262 група
  69. Оксентюк Олена – 262 група
  70. Магомедов Руслан – 162 група
  71. Дяков Віталій – 162 група
  72. Ситарук Анна – 232 група
  73. Мартиненко Наталя – 232 група
  74. Палько Олена – 362 група
  75. Кудрявцев Андрій – 462 група
  76. Токар Давид – 232 група
  77. Броніцька Вікторія – 712 група
  78. Рижанок Анна – 712 група
  79. Вініченко Інга – 7 курс з/в
  80. Кондратенко Ірина, 262 група

 

 

Декан механіко-математичного факультету               А.В. Овчаренко