Мех-мат на «Нібулоні»

Posted on Тра 30, 2018

Підприємство «НІБУЛОН» створено в 1991 р. На той час це було спільне українсько-угорсько-англійське сільськогосподарське підприємство (назва “НІБУЛОН” – від НИколаев-БУдапешт-ЛОНдон)

В 2005 році підприємство змінило організаційно-правову форму на “Товариство з обмеженою відповідальністю сільськогосподарське підприємство “НІБУЛОН” (ТОВ СП “НІБУЛОН”), яке стало повним правонаступником ССГП “НІБУЛОН”. Засновниками ТОВ СП “НІБУЛОН” є Вадатурський Олексій Опанасович і Вадатурський Андрій Олексійович.

Компанія «НІБУЛОН» добре відома, як один з найбільших вітчизняних сільгосптоваровиробників.

В серпні 2012 року компанія «НІБУЛОН» придбала основні фонди та майновий комплекс Миколаївського суднобудівного заводу «Лиман». У вересні на його базі було створено новий підрозділ компанії, спрямований на суднобудування і судноремонт, – суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН». І вже 5 грудня 2013 на суднобудівній верфі, суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН», розпочато будівництво власного флоту – буксирів проекту POSS-115 «NIBULON-5» та «NIBULON-6».

24 травня студенти та викладачі механіко-математичного факультету відвідали з ознайомчою екскурсією суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН».

Гостинні господарі показали цехи заводу, докладно розповіли про здобутки та плани заводу. Для нас організували прогулянку на швидкісному пасажирському судні. Наприкінці екскурсії ми ознайомилися з експозиціями ХХІV Міжнародної виставки «Суднобудування-2018» і ХVІ спеціалізованої виставки «Водний транспорт».

Багато гарних фото з дня відкритих дверей 2017 року можна подивіться тут: http://denissisin.com.ua/portfolio/nibulon/