Механіко-математичний факультет

МЕХАНІКО-МАТЕМАТИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

Комп’ютерних наук та прикладної математики


DSC01365

доцент Булгакова О.С. на конференції IWIM в Празі (Чехія)

 

Викладачі та студенти кафедри прикладної математики та інформаційних комп’ютерних технологій постійно приймають участь у міжнародних наукових конференціях: в Всеукраїнській науково-методичній конференції (Україна), Міжнародній математичній конференції (Україна), Міжнародній заочній науково-практичній конференції «Фізико-математичні науки та інформаційні технології: проблеми і тенденції розвитку» (Росія), IWIM (Чехія), System Analysis and Information Technologies (Україна), INFOS (Польща), Міжнародній науково-практичній конференції «Інформаційні та комунікаційні технології в науці, освіті та виробництві» (Молдова).

Кафедрою в рамках занять наукового гуртка «Олімпіадне програмування» готуються 3 команди учасників в олімпіадах з програмування.

oi

Університетська олімпіада з програмування. На фото
студенти 2-6 курсів спеціальності «Інформатика»
та викладачі Ходякова Г.В. (зліва), Махровська Н.А. (справа)

 

Команда доцента Махровської Н.А. приймала участь в олімпіадах з програмування, де в 2012 році зайняла 3 місце по області та І місце в університеті у І турі Всеукраїнської олімпіади з програмування серед студентів (етап міжнародної олімпіади ACM International Collegiate Programming Contest).

Команда доцента Ходякової Г.В. приймала участь в олімпіадах з програмування, де в 2012 році зайняла 4 місце по області та ІІ місце в університеті у І турі Всеукраїнської олімпіади з програмування серед студентів (етап міжнародної олімпіади ACM International Collegiate Programming Contest).

OLYMPUS DIGITAL CAMERA  

Завдяки тісній співпраці з іншими ВНЗ та установами, серед яких: Інститут математики, Київський національний університет ім.Т.Г. Шевченка, Інститут імпульсних процесів технологій НАН України, Інститутом кібернетики ім. Глушкова, Міжнародним науково-навчальним центр інформаційних технологій та систем НАН та МОНмолодьспорту України кафедра прикладної математики та інформаційних комп’ютерних технологій приймає участь в сучасних інформаційних розробках за напрямками: біокібернетика, механіка, інформаційні технології, моделювання.

Крім того, на кафедрі планується відкрити нові спеціальності пов’язані з інформаційними комп’ютерними технологіями для забезпечення висококваліфікованими спеціалістами регіону та держави в цілому.