Механіко-математичний факультет

МЕХАНІКО-МАТЕМАТИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

Комп’ютерної інженерії


«КАФЕДРА КОМП’ЮТЕРНОЇ ІНЖЕНЕРІЇ»

Комп’ютерні інженери – це фахівці, які мають фундаментальну та професійну підготовку за трьома складовими, на яких базуються сучасні інформаційні технології: програмну, апаратну та мережеву. Саме це дозволяє їм вільно почуватися в різних секторах IT-індустрії.

Для забезпечення навчального процесу за спеціальністю на кафедрі обладнано три спеціалізовані лабораторії. Студенти вивчають мови програмування, такі як: C, C++, Assembler, C#, Java, JavaScript, Lisp, РНР, Python тощо. Прикладне та системне програмне забезпечення, різні програмні засоби, управління програмними проектами, конструювання та випробовування програмного забезпечення.

Головне завдання викладачів кафедри комп’ютерної інженерії – це підготовка висококваліфікованих фахівців.

Наші фахівці викладають дисципліни з програмування в Миколаївському філіалі “Комп’ютерної академії “ШАГ”.

Студенти беруть активну участь у науковій роботі, що виконується на кафедрі, завойовують призові місця на олімпіадах. За час існування кафедра здійснила 14 випусків бакалаврів і спеціалістів.

Перспективи:
Фахівці в області IT – одні з найбільш високооплачуваних і затребуваних на ринку праці.

Розробка і впровадження інформаційних технологій в області комп’ютерних систем на сьогодні є дуже актуальним завданням в усьому світі. Основними місцями роботи майбутніх випускників є: великі промислові підприємства, банки, державні служби, фірми розробки програмного забезпечення, компанії, що спеціалізуються на розробці програмного забезпечення та web-проектів.

Хочете стати успішним програмістом, успішним ІТ-шником? Напрямок комп’ютерної інженерії дає для цього потужну базу, оскільки дозволяє не тільки освоювати окремі мови і технології, а розуміти їх роботу у взаємодії, «на глибину», ставати справжнім «диригентом комп’ютерного оркестру».