Міжнародний день числа «Пі»

«3,141592653589793238462643…»

14 березня – Міжнародний день числа «Пі». Кафедра фізики, математики та інформаційних технологій традиційно вшановує відому математичну константу. Вперше це відбувалося в дистанційному форматі. Приємно відзначити, що до організації заходу долучилися студенти різних спеціальностей нашого факультету: Катерина Ложненко (спеціальність «Фізична культура»), Рускуліс Андріс (Спеціальність «Комп’ютерні науки»), Понурко Єлизавета та Буханець Нікіта (спеціальність «Середня освіта. Фізика та математика»). Цікаві факти про відому константу, екскурс в історію, захоплюючі ребуси та вікторину підготували студенти для учасників. Дякуємо учням авторської школи «Grand» (м. Бухарест), а також всім студентам та викладачам за активну участь у заході.
Вітаємо всіх переможців змагання!