Наукова діяльність

Участь у науково-практичній конференції: “Актуальні питання сучасної економічної науки”

 

12 грудня 2023 року кафедрою економіки, менеджменту та фінансів було організовано зустріч аспірантів та магістрів спеціальностей 051 «Економіка», 073 «Менеджмент», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» з відомим економістом, автором книг про економіку та реформи у країнах пострадянського простору, керівником економічних реформ Офісу простих рішень та результатів (Київ), президент Науково-дослідного центру Мізеса (Мінськ), Консультантом з економіки бізнесу, влади та неурядових організацій в Україні. Відомий представник та популяризатор Австрійської економічної школи на пострадянському просторі. 
Організатором та модератором зустрічі стала доктор економічних наук, професор Стройко Тетяна Володимирівна. Зустріч відбувалася в форматі дискусійного клубу. Студенти мали можливість задавати питання та обговорити проблеми повоєнного відновлення України. Пан Ярослав Романчук презентував свою книгу «Новий Захід. Українська мрія». Це перша книга у новітній історії України, яка представляє системний погляд на економічні реформи в країні, що демонструють практичне застосування принципів австрійської економічної школи. Крім того ця книга є прикладом співпраці бізнесу та науки вона видана за підтримки засновників компанії «Нова Пошта» В’ячеслава Клімова та Володимира Поперешнюка.
Дискусія була жвавою і надзвичайно цікавою, адже проблеми економічного розвитку та повоєнного відновлення України цікавлять кожного з нас. Сподіваємося що зустрічі дискусійного клубу кафедри економіки, менеджменту та фінансів стануть доброю традицією.

Наукова діяльність наших аспірантів.

Аспіранти кафедри економіки, менеджменту та фінансів- Торлопов Артемій, Федоров Віталій та Максютенко Олександр прийняли участь у Міжнародній науково- практичній конференції “Сучасні аспекти модернізації науки: стан, проблеми, тенденції розвитку”. Дякуємо організаторам за можливість молодим науковцям реалізувати свій науковий потенціал та здобути неоціненний досвід спілкування з представниками наукової спільноти. 

Участь у конференції

Викладачі кафедри економіки, менеджменту та фінансів: Данік Н.В., Гуріна О.В., Стройко Т.В., Рудь І.Ю , Волошина-Сідей В.В. прийняли участь у Другій Міжнародній конференції «Відкрита наука та інновації в Україні 2023», яка відбулася 26-27 жовтня 2023 року. Долучилися до заходу і аспіранти кафедри – Торлопов А., Волковинський М., Константінов В., Максютенко О., Бондарь Д., Дерев’янко Ю та Федоров В. Захід було проведено на високому науковому рівні, теми, що піднімалися, вкрай актуальні для науки і економіки України у воєнний та післявоєнний період відновлення. Участь у подібних заходах є дуже важливою для формування  досвіду наукового спілкування, здобуття нових знань та ознайомлення з інноваційними тенденціями в економіці та науці. Дякуємо організаторам заходу за можливість прийняти участь та плідну роботу. 

Участь у міжнародній конференції
Викладач кафедри фінансів та обліку Волошина-Сідей В.В. та магістрантка спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування Портненко О.С. взяли участь у V Міжнародній науково-практичній конференції “Сучасні тенденції розвитку науки” (30-31 травня 2021 року). Під час конференції обговорили проблемні аспекти розвитку економіки та науки у сучасних умовах.

Корнєва Наталя Олександрівна

Данік Наталія Вадимівна

Рудь Інна Юріївна

Волошина-Сідей Вікторія Вадимівна

Аліна Пісарєва

Підвищення кваліфікації