Співпраця з роботодавцями

Гостьова лекція у рамках співпраці зі стейкхолдерами

11 квітня 2023 року на кафедрі економіки, менеджменту та фінансів відбулась онлайн-зустріч у форматі гостьової лекції  із запрошенням   представника ТОВ «МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ» начальника відділу продажів природного газу юридичним особам Борисовою Наталією. Під час зустрічі дізналися про ринок природного газу в Україні, нормативну базу, як формується ціна газу,  схему роботи природного газу на ринку. Кожен із присутніх мав можливість поставити запитання пані Наталії та дізнатися про особливості функціонування ринку природного газу в Україні. Дякуємо пані Наталії за організацію заходу та сподіваємося на подальшу співпрацю

Зустріч студентів кафедри фінансів та обліку з керівником напряму трудових ресурсів МФ КБ «Приватбанк»

26 квітня 2021 року студенти спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування спілкувались з керівником напряму трудових ресурсів МФ КБ «Приватбанк» Бірзул Світланою Миколаївною, яка представляє основного роботодавця для випускників, що пов’язали своє життя з банківською діяльністю. Саме Світлана Миколаївна є провідником для наших студентів, які приходять до Приватбанку на практику та на роботу, вона навчає їх практичним діям в конкретних ситуаціях, які потребують від них застосування інтегрованих теоретичних та практичних навичок. Ця зустріч для 2020-2021 н.р. була фінальною крапкою в проходженні практики у фінансово-кредитних установах і зручний формат її проходження влаштовує як здобувачів вищої освіти так і керівників практики. Адже, після неї студенти починають працювати у банку більш впевнено та змістовно. Дякуємо Світлані Миколаївні за її ґрунтовну та потрібну інформацію.

Цикл освітньо-кар’єрних зустрічей з перспективними роботодавцям студентів кафедри фінансів та обліку

Продовжуємо цикл освітньо-кар’єрних зустрічей з перспективними роботодавцями: 23 квітня 2021 року відбулась он-лайн зустріч студентів першого курсу економічних спеціальностей Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського з директором страхової компанії «Євроінс Україна» – Яхно Акимом Володимировичем. Наші студенти, завдяки високій професійній майстерності Акима Володимировича, змогли доповнити університетські знання досвідом експерта в галузі страхування, та познайомитися ближче з реаліями роботи страхової компанії. Студенти мали можливість з перших вуст отримати інформацію про підводні камені в страховій діяльності, та в кінцевому результаті дійшли висновку, що це дуже цікава та перспективна робота, яка може стати їх натхненням та покликанням в майбутньому.

Зустріч з в.о. заступника начальника ГУ ДПС Купчишиною О.А. студентів кафедри фінансів та обліку

16 квітня 2021 року доцентом Данік Н.В. для студентів 1 курсу економічних спеціальностей в рамках практичного заняття з дисципліни «Фінанси» було запрошено в.о. заступника начальника ГУ ДПС в Миколаївській області Купчишину Ольгу Анатоліївну з цікавою інформацією, що стосується особливостей побудови податкової системи України, сутності податків та перспектив працевлаштування майбутніх фахівців у податковій службі. Ольга Анатоліївна, яка представляє зовнішнього стейкхолдера – майбутнього роботодавця і має значний досвід викладання у закладах вищої освіти, дуже детально проінформувала студентів, якими саме компетенціями має оволодіти фахівець з оподаткування, наголошуючи на тому, що, починаючи з першого курсу студенти мають чітко формувати власну освітню траєкторію, орієнтуючись на напрямок, який в майбутньому стане їх професією.
Кафедра фінансів та обліку щиро вдячна ГУ ДПС за співпрацю!

Участь у вебінарі “Як це бути директором заводу? Кар’єрний шлях”

Сьогодні, 2 квітня, студенти 2-5 курсів спеціальності Фінанси, банківська справа та страхування разом з доцентом Данік Н.В. приймали участь у вебінарі “Як це бути директором заводу? Кар’єрний шлях. Структура заводу. Особливості виробництва”, де спікером виступив керівник виробничого комплексу компанії PepsiCo Артем Попєнов. Студенти мали змогу почути з перших вуст про особливості працевлаштування в такій крутезній компанії, поспілкуватись напряму з можливими роботодавцями, зрозуміти специфіку власне виробництва і прикинути можливості свого майбутнього місця роботи. Корисним було спілкування і для викладачів, які в ході вебінару зрозуміли, на здобуття яких компетентностей їм слід звернути увагу під час формування освітніх програм за спеціальністю 072 Фінанси, банківська справа та страхування. Дякуємо UGEN за запрошення до цікавого освітньо-кар’єрного проєкту “Ігри заводів” – ви як завжди неймовірні!!!    Дякуємо спікеру за змістовну презентацію. Нам було дуже цікаво!!! Сподіваємось, що ми також зможемо побудувати таку блискучу кар’єру!