Профорієнтаційна робота

Викладачі кафедри економіки, менеджменту та фінансів Рудь І.Ю. та Волошина-Сідей В. В. відвідали Миколаївський ліцей 38 з метою проведення профорієнтаційної роботи. Поспілкувалися з адміністрацією закладу, класними керівниками випускних класів – надали інформацію про вступ до МНУ імені В.О. Сухомлинського та  перспективи навчання.

22 квітня викладач кафедри економіки, менеджменту та фінансів Волошина-Сідей В. В. поспілкувалася зі студентами ВСП “Фаховий коледж МНУ імені В.О. Сухомлинського” щодо вступу на спеціальність 072 Фінанси, банківська справа та страхування, відповіла на питання студентів щодо строків вступної кампанії і особливостей цьогорічного вступу. 

Викладач кафедри економіки, менеджменту та фінансів Волошина-Сідей В.В. провела онлайн зустріч зі здобувачами освіти Анатолівського ліцею Коблівської ОТГ та Краснопільського ліцею Березанської ОТГ з метою ознайомлення з перспективами вступу на спеціальності кафедри. Під час заходу поспілкувалися про умови навчання в МНУ імені В.О. Сухомлинського, обговорили умови вступу у 2023 році, викладач пояснила процедуру реєстрації на НМТ окремим здобувачам. Домовилися про подальшу співпрацю.

Викладачі кафедри економіки менеджменту та фінансів організували онлайн-зустріч із студентами ВСП Фаховий коледж МНУ імені В.О.Сухомлинського з приводу продовження навчання на бакалавраті за спеціальністю 072 Фінанси, банківська справа та страхування. Розповіли про умови вступу у 2023 році, особливості цьогорічної кампанії, перспективи навчання саме у нашому закладі. Особливо потенційних абітурієнтів зацікавило студентське життя наших здобувачів. Дякуємо викладачу Аллі Подгорній за можливість поспілкуватися із студентами коледжу. Сподіваємося на подальшу співпрацю та з нетерпінням чекаємо Вас у лавах наших студентів.

Профорієнтація кафедри фінансів та обліку

Викладачі кафедри фінансів та обліку Данік Н.В. та Рудь І.Ю. провели профорієнтаційні заходи у школах Херсонської області. Викладачі розповіли про перспективи навчання у МНУ імені В.О. Сухомлинського та цікавинки професії сучасного фінансиста.

Профорієнтація на кафедрі фінансів та обліку

2 березня викладачами  кафедри фінансів та обліку Данік Н. В. та Рудь І.Ю. було проведено профорієнтаційні заходи  серед випускників  шкіл Миколаївської області. Викладачі розповіли про умови вступу та особливості навчання у МНУ імені В.О. Сухомлинського, поспілкувалися з майбутніми абітурієнтами та відповіли на їх запитання.

Профорієнтація

Продовжуємо активно займатися профорієнтаційною роботою задля ознайомлення майбутніх вступників з особливостями вступної кампанії 2021 року та перспективами навчання на механіко-математичному факультеті. 23 лютого відбулася онлайн зустріч з одинадцятикласниками закладів загальної середньої освіти міста Миколаєва (ЗОШ 44,  54 та 17) на якій викладачі кафедри фінансів та обліку Данік Н.В, Волошина-Сідей В.В. мали змогу поспілкуватися з майбутніми вступниками, ознайомити їх з умовами вступу та розповіли про особливості професії фінансиста.

Профорієнтаційна робота

16 лютого, згідно плану заходів профорієнтаційної роботи, відбулася зустріч з одинадцятикласниками закладів загальної середньої освіти міста Миколаєва у форматі зум- конференції. У заході прийняли участь ЗОШ 25, 32, 33 та 40. У ході спілкування декан механіко-математичного факультету Гуріна О.В. ознайомила слухачів із перспективами навчання на факультеті та особливостями вступної кампанії 2021 року. Представники від кафедр презентували спеціальності, за якими здійснюється набір, надали детальну інформацію про перспективи навчання та умови вступу, а також відповіді на запитання, які цікавили майбутніх вступників. Дякуємо за сприяння педагогічним колективам шкіл та сподіваємося на подальшу співпрацю, а випускників охоче приймемо до лав студентів нашого факультету.

Захід з профорієнтації

З метою популяризації спеціальностей, за якими готують фахівців на механіко-математичному факультеті, 2 лютого було організовано та проведено профорієнтаційну зустріч із випускниками шкіл міста Миколаєва у дистанційному форматі з використанням цифрової платформи Zoom. На заході були присутні учні випускних класів закладів загальної середньої освіти №7, № 10, №15, №31, №6 та № 61 міста. У ході спілкування декан механіко-математичного факультету Гуріна О.В. ознайомила слухачів із перспективами навчання на факультеті та особливостями вступної кампанії 2021 року. Представники від кафедр презентували спеціальності, за якими здійснюється набір, надали детальну інформацію про перспективи навчання та умови вступу, а також відповіді на запитання, які цікавили майбутніх вступників. Дякуємо за сприяння педагогічним колективам шкіл та сподіваємося на подальшу співпрацю, а випускників охоче приймемо до лав студентів нашого факультету.

Профорієнтаційна робота на кафедрі фінансів та обліку

З метою проведення профорієнтаційної роботи та налагодження співпраці кафедри фінансів та обліку МНУ імені В.О.Сухомлинського із закладами загальної середньої освіти, колективом кафедри було проведено зустрічі з випускниками шкіл міста  у дистанційній формі на базі цифрової платформи zoom – конференції. Так, 21 та 22 грудня було організовано онлайн зустрічі з учнями 11 класів Миколаївських загальноосвітніх шкіл №1, №3, №4, №13, №18, №27, №28, №34 та учнями Миколаївських гімназій №3 та №4. Під час бесіди було надано інформацію з приводу умов вступу на спеціальність 072″Фінанси, банківська справа та страхування” у 2021 році, перспективи навчання у МНУ імені В .О.Сухомлинського  та надано відповіді на питання, які цікавили майбутніх вступників.
Дякуємо за сприяння колективам зазначених закладів освіти та начальнику управління освіти Миколаївської міської ради Личко Ганні Володимирівні.
Щиро сподіваємося на подальшу співпрацю.

Профорієнтаційна робота кафедри фінансів та обліку

В рамках профорієнтаційної роботи студенткою 3 курсу спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування Яковенко Анастасією Вікторівною було проведено зустріч з учнями 11 класу Березнегуватської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Студентка ділилась досвідом з майбутніми абітурієнтами, розповіла про переваги навчання у Миколаївському національному університеті імені В. О. Сухомлинського. Школа радо зустрічала свою випускницю, яка досягла значних успіхів у навчанні для здобуття кваліфікації фінансиста!!!