Гуртожиток

Студентське містечко є структурним підрозділом Миколаївського національного університету імені Василя Сухомлинського. У своїй роботі студентське містечко керується Конституцією України, чинними законодавчими актами України, нормативними документами Міністерства освіти і науки України, Положенням про студентське містечко Миколаївського національного університету імені Василя Сухомлинського, наказами та розпорядженнями ректора. 

Призначення студентського містечка полягає в забезпеченні житлових, побутових, культурних, спортивних та інших потреб мешканців.

Керівництво студентським містечком здійснює директор, який призначається на посаду та звільняється з посади ректором університету. Директор студентського містечка підпорядкований проректору з адміністративно-господарчької роботи і несе відповідальність за виконання покладених на студмістечко завдань та реалізацію його функцій.

На сьогоднішній день Миколаївський національний університет імені В.О. Сухомлинського це не тільки навчання, наукова діяльність, але і студентське життя. Дехто впевнений, що не можна по-справжньому вважатися студентом, не поживши у гуртожитку.

Університет має на балансі 3 гуртожитки, які призначені для проживання іногородніх осіб на період їхнього навчання у навчальному закладі, а також студентів-сиріт та осіб, позбавлених батьківського піклування за умови відсутності в них іншого місця проживання у м. Миколаєві, всі вони мають зручне розташування.

Гуртожиток № 1 знаходиться поряд із навчальними корпусами університету. Гуртожитки № 2 і № 3 знаходяться у центрі міста на відстані 15 хвилин їзди на міському транспорті. Студенти проживають у кімнатах по дві, три або чотири особи. Гуртожитки двох типів: коридорного та блочного.

У гуртожитках створені всі умови для комфортного проживання студентів. У кожному гуртожитку є затишні кухні, санітарно-гігієнічні приміщення, кімнати самопідготовки та відпочинку, спортивні кімнати, актові зали, камери схову. У гуртожитках активно діє студентська рада, яка організовує культурне життя, багато заходів виховного, розважального та спортивного характеру.

Для організації процедури поселення студентів до гуртожитків та виселення з них, розподілу місць у гуртожитках, формується та затверджується, наказом ректора університету, постійно діюча комісія по роботі зі студентами у гуртожитках до складу якої входять: представники студентської ради гуртожитків, представники студентської ради університету, представники первинної профспілкової організації студентів, коменданти гуртожитків, директор студмістечка. Комісію очолює уповноважена ректором університету особа.

Директор студентського містечка
Андрушкевич Юлія Михайлівна
Регламент роботи:
 понеділок-п’ятниця з 08:00 до 17:00
Прийом із особистих питань: вівторок з 17:00 до 19:00
Адреса: м. Миколаїв, вул. 3-а Слобідська 19 (гуртожиток №2), каб. 1А
тел. (0512) 24-02-12

До директора студентського містечка завжди можна звернутися з таких питань:
– наявність вільних місць у гуртожитках;
– списки рекомендованих до поселення студентів;
– заключення договорів про надання приміщень гуртожитків для проживання студентів і сторонніх осіб;
– видача направлень на поселення;
– видача та продовження перепусток;
– вирішення будь яких питань пов’язаних із поселенням, проживанням та виселенням із гуртожитку.

Гуртожиток № 2

Адреса: м. Миколаїв, вул. Дзержинського, 19 (3-я Слобідська, 19)

тел. 24-02-12

Комендант: Аббасова Ірина Анатоліївна

Гуртожиток має 9 поверхів та блочну систему розміщення кімнат. На кожному поверсі 4 блоки, на кожному блоці 8 кімнат (чотири двомісні та чотири тримісні кімнати), санітарно-гігієнічні кімнати та кухня. На цокольному поверсі гуртожитку розташовані дві душові кімнати та міні-пральня самообслуговування. На першому поверсі: актова зала, танцювальна зала.

У 2017 року було зроблено капітальний ремонт.