Переможці олімпіад та конкурсів

Наші студенти – наша гордість!

ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт зі страхування

20-21 квітня студенти  третього курсу кафедри фінансів та обліку Новіков Ігор та Бойко Вікторія прийняли участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціалізації «Страхування», який проходив на базі Миколаївського національного аграрного університету.
Метою даного Конкурсу є створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу талановитої молоді, підтримки наукової та творчої роботи здобувачів вищої освіти, стимулювання їх інтересу до дослідницької роботи, оволодіння інноваційними технологіями.
У конкурсі приймали участь студенти із 52 закладів вищої освіти України.
Наші студенти вдало захистили свої наукові роботи, здобули 3 місце та отримали дипломи ІІІ ступеня.
Вітаємо переможців:
Бойко Вікторію Віталіївна та
Новікова Ігора Олександровича!
 Бажаємо подальших наукових звершень та творчої наснаги.

Вітання переможцю

Вітаємо Портненко Олену Сергіївну, студентку спеціальності 072 “Фінанси, банківська справа та страхування” з отриманням стипендії міського голови міської ради за активну участь в економічному, соціально- громадському та культурному розвитку міста. Пишаємося та бажаємо нових досягнень, успішного втілення в життя усіх планів, ідей та мрій

Також маємо 4-х переможців ІІ етапу Всеукраїнського  конкурсу студентських наукових робіт.

Вітаємо:

–  Кишковську Олену – диплом І ступеня  Кишковська О.Л. із галузі «Менеджмент природоохоронної діяльності»  (Одеський державний екологічний університет).

–  Карламова Романа – диплом ІІ ступеня  із галузі «Управління спортивно-оздоровчою діяльністю»  (Національний університет кораблебудування імені адм. Макарова).

–  Лазаренко Владу – диплом ІІІ ступеня із галузі «Туризм» (Київський національний торговельно-економічний університет)

–  Єремєєву Аліну- диплом ІІІ ступеня із галузі «Управління в сфері економічної конкуренції» (Полтавська державна аграрна академія)

Наші студенти – наша гордість!!! Пишаємося Вами і бажаємо підкорення нових вершин!

Нагороди знайшли своїх героїв!
На початку навчального року відбулося вручення нагород студентам першого курсу магістерських програм «073 Менеджмент» Олені Кишковській та «292 Міжнародні економічні відносини. Міжнародні відносини» Катерині Бабаєвій.
Катерина Бабаєва отримала диплом II ступеня Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за галуззю «Суднобудування і водний транспорт» у секції «Економіка та менеджмент на водному транспорті»);

Кишковська Олена виборола диплом III ступеня Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за галуззю «Управління спортивно-оздоровчою діяльністю»). Науковий керівник- доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри економіки та менеджменту Тетяна Володимирівна Стройко. 

Татьяна Апостолова , яка теж була відзначена двома подяками: «за високий професіоналізм при підготовці наукової роботи переможця II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт», «за керівництво науковою роботою, яка зайняла призове місце у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт».


Наукові конкурси відбулися навесні 2020 року в Національному університеті кораблебудування імені адм. Макарова. Варто відмітити високий професіоналізм організаторів конкурсів. Справжнім професіоналам карантин не стає на заваді!

І місце у Всеукраїнському інтелектуальному змаганні з Менеджменту 2023 р.