Міжнародна діяльність

Участь у конференції

Викладачі кафедри економіки, менеджменту та фінансів: Данік Н.В., Гуріна О.В., Стройко Т.В., Рудь І.Ю , Волошина-Сідей В.В. прийняли участь у Другій Міжнародній конференції «Відкрита наука та інновації в Україні 2023», яка відбулася 26-27 жовтня 2023 року. Долучилися до заходу і аспіранти кафедри – Торлопов А., Волковинський М., Константінов В., Максютенко О., Бондарь Д., Дерев’янко Ю та Федоров В. Захід було проведено на високому науковому рівні, теми, що піднімалися, вкрай актуальні для науки і економіки України у воєнний та післявоєнний період відновлення. Участь у подібних заходах є дуже важливою для формування  досвіду наукового спілкування, здобуття нових знань та ознайомлення з інноваційними тенденціями в економіці та науці. Дякуємо організаторам заходу за можливість прийняти участь та плідну роботу. 

Участь у міжнародній конференції “Цифровий етикет при онлайн навчанні”

Доцент кафедри фінансів та обліку Корнєва Н.О. прийняла участь у міжнародній конференції Changing Patterns of Power in Historical and Modern Central and Inner Asia на тему: “Цифровий етикет при онлайн навчанні”, мета заходу – обмін досвідом та сучасними здобутками при організації дистанційного навчання. Учасники конференції обговорили:
– креативні способи заохочення студентства до активного навчання;
– цікаві методики залучення слухачів до активності під час дистанційних занять;
– основні правила цифрової безпеки викладача та студента;
– способи створення атмосфери комфорту та доброзичливості на онлайн заняттях.

Участь у міжнародному освітньому заході «Open Education Forum»

Викладачі кафедри фінансів та обліку Корнєва Н.О. та Волошина-Сідей В.В. прийняли участь у  міжнародному освітньому заході  «Open Education Forum» на базі КНУ імені Тараса Шевченка в режимі онлайн.
 
Протягом 2-х днів тривали панельні дискусії та профільні вебінари, а також викладачі мали можливість обмінятися думками та ідеями із учасниками з 8 країн світу.
 
Спікерами були експерти освітнього та бізнес-середовища, серед них:
 
Володимир Бугров, проректор КНУ імені Тараса Шевченка,
Валерія Заболотна, ректорка Академії ДТЕК,
Іван Примаченко, засновник Prometheus,
Єгор Стадний, Віцепрезидент Київської школи економіки,
Михайло Винницький, керівник секретаріату НАЗЯВО,
Наталія Кривда, директорка Единбурзької бізнес-школи в Україні,
Вінсент Гіедрайтіс, професор університету Вільнюсу (Литва),
Еліо Узай, професор Університету Кальярі (Італія) та інші.

Міжнародна наукова конференція з міждисциплінарних досліджень

19 – 21 січня магістри спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування Гребенюк І.С. та Портненко О.С. під керівництвом доцента кафедри фінансів та обліку Данік Н.В. прийняли участь у Міжнародній науковій конференції з міждисциплінарних досліджень у місті Берлін з актуальною темою доповіді “Вплив короновірусу на банківську систему країни”.
Міжнародне підвищення кваліфікації

VI Inspiring Women Leaders in the Digital Era: Creating Value for Sustainable Growth

27-28 жовтня 2022 року доктор економічних наук, професор Стройко Тетяна Володимирівна прийняла участь в VI Inspiring Women Leaders in the Digital Era: Creating Value for Sustainable Growth в м. Малага (Іспанія). Цей захід зібрав жінок, що реалізують стартап-проекти в різних куточках світу та жінок-науковців, що досліджують інноваційне підприємництво.  Щира вдячність Universitad de Malaga за можливість прийняти участь в такому потужному науковому заході.