Наша гордість – наші випускники

Наталя Абоїмова – випускниця за спеціальністю 072 Фінанси, банківська справа та страхування – економіст у ТОВ «Миколаївський тепловозоремонтний завод».

***

«Студентство – це без перебільшення найбільш яскравий  етап в житті кожної людини. Саме в цей період відбувається становлення особистості, формування світогляду, а також безліч інших метаморфоз, які в подальшому визначають характер і долю особи. Найголовнішим чинником, який впливає на ці процеси, є середовище, в якому формується такий індивід, тобто кафедра університету.
Як рідне місто чи село часто називають «малою батьківщиною»,  так і Миколаївський національний університет імені В.О. Сухомлинського є для мене «малою альма-матер».
Коли згадуєш роки навчання у МНУ ім. В.О. Сухомлинського, то найчастіше на думку приходять цікаві лекції, жваві дискусії на практичних заняттях, спілкування з викладачами саме в аудиторіях та кабінетах. Чи не найбільша заслуга у цьому викладачів, бо саме від них, залежить чи зрозуміє студент не лише теорію, але й саму суть предмету.   
Більшість зі своїх викладачів з теплотою та повагою згадуєш навіть через роки, а зустрічаючи їх – щиро радієш як хорошому другу».
Владислав Алябов – випускник за спеціальністю 072 Фінанси, банківська справа та страхування – Провідний експерт сектору по роботі з електронними зверненнями в АТ ОТП Банк.

***

«Дорогі наші та чудові викладачі кафедри економіки, менеджменту та фінансів від усієї душі хочемо сказати вам «спасибі» за те, що ви є, за те, що вклали в нас чимало знань і старань, за те, що ніколи не шкодували своїх сил, емоцій, часу і турботи. Ваші знання допомогли мені сьогодні займати посаду провідного експерту сектору по роботі з електронними зверненнями. Спасибі за наше виховання і освіту. Бажаємо вам, наші золоті, довгих років успішного викладання, невичерпного ентузіазму та оптимізму, світлого щастя в житті і добрих чудес на шляху».
Людмила Бабаян (Куц)– випускниця за спеціальністю 072 Фінанси, банківська справа та страхування – Керуюча магазином ТОВ «Алло».

***

«Кафедра економіки, менеджменту та фінансів дає широкий спектр знань, які можна застосувати  як в повсякденному так і в професійному плані. Програма навчання на кафедрі досить різноманітна, ми вивчали багато цікавих дисциплін і  завдяки цьому маємо можливість працювати як за основною спеціальністю, так і за багатьма суміжними.
Зокрема, я отримала ґрунтовні теоретичні знання та практичні навики з таких предметів як фінанси, банківська справа, ринок праці, мотивування персоналу та управління персоналом. І сьогодні вдало застосовую їх в професійній діяльності.
Хочу висловити подяку всьому викладацькому складу кафедра економіки, менеджменту та фінансів за безліч можливостей  розвиватись, самовдосконалюватись, брати участь у науковій діяльності та викладачам кафедри за їхнє відкрите та щире ставлення!»
Анастасія Бондаренко (Кравец) – випускниця за спеціальністю 072 Фінанси, банківська справа та страхування – провідний експерт інформаційного центру з обслуговування VIP та преміум клієнтів АТ «ОТП Банк».

***

«Для отримання вищої освіти я обрала Миколаївський національний університет імені В.О.Сухомлинського і, безпосередньо, спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування». Успішно склала вступний іспит, була перша в списку на зарахування. Якщо чесно, то я і не сподівалась на такий результат. Так вийшло тому, що мала хороші знання ще з коледжу. Отже, вступила на освітній рівень «Бакалавр», куратором нашої групи стала доцент кафедри економіки, менеджменту та фінансів Рудь Інна Юріївна. Інна Юріївна – хороший педагог і наставник. Всі роки навчання ми могли до неї звернутися з будь-якого питання. Ми знали, що куратор завжди підтримає і допоможе. Хочу подякувати всім викладачам університету, а саме кафедрі! Ви однозначно робите кожний день велику справу, Ви навчаєте майбутніх фахівців і патріотів нашої України. Ви даєте ґрунтовні знання з дисциплін. Кожний викладач підходить до викладання дисциплін із свого бачення і це однозначно добре. Кожен викладач старається дати студентам як найбільше для досягнення у майбутньому успіху, щоб потім нами могли пишатися наші викладачі, що виховали дорослих, успішних, людяних особистостей».
Волковинський Микола Миколайович – випускник 2017 року за спеціальністю  Міжнародна економіка – Директор Комунального підприємства “ДИРЕКЦІЯ З КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ТА РЕКОНСТРУКЦІЇ” Миколаївської обласної ради. Радник голови Миколаївської обласної ради з гуманітарних питань; віце-президент Регіональної Асоціації Територіальних Громад.

***

«Хочеться подякувати викладачам кафедри економіки, менеджменту та фінансів за здатність знайти правильний підхід до кожного студента та подати їм хорошу практичну та теоретичну підготовку. Хочу подякувати університету за той фундамент знань який він заклав у нас. Неабияка роль відводиться для набуття практичних навичок. У навчальному процесі передбачено години проходження практики на підприємстві, де ми застосовували набутті знання з теоретичних дисциплін. Кожен з викладачів кафедри запам’ятався, так як всі зробили невід’ємний вклад у наш розвиток!»
Олена Горбатюк – випускниця за спеціальністю 071 Облік та оподаткування – Начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності ТЦ «Епіцентр К» № 2 м. Миколаїв.

***

«Я хочу відзначити викладачів кафедри обліку та аудиту. Це неймовірні викладачі, які повсякчас, крім навчальних основ, вчили нас бути хорошими людьми та найкращими керівниками. Вони всі свої сили вкладали в правильне виховання підростаючого покоління, яке з часом займе керівні посади в нашій державі. Якби всіх чиновників вчили в Миколаївському національному університеті імені В.О. Сухомлинського, ми б не мали жодних проблем в нашій країні. Щодо викладачів кафедри хочу відзначити професора Бурову Тетяну Андріївну,  яка зробила з нас справжніх професіоналів, ми аси – завдяки її науці. Мікрюкова Людмила Василівна –  одна з перших, хто акцентувала свої лекції на тому, якими ми маємо бути людьми. Як ми маємо вирішувати трудові конфлікти, та якими мають бути стосунки з підлеглими. Це саме той викладач, побачивши якого через дорогу, я буду вітатися так, що почує весь Миколаїв!».
Маргарита Деркач – випускниця за спеціальністю 072 Фінанси, банківська справа та страхування – Начальник відділу роздрібного продажу Миколаївської обласної дирекції ПрАТ СК “Євроінс Україна”.

***

«Освіта в університеті дала мені фундаментальні знання та практичні навички у галузі фінансів та страхування. Надала розуміння теорії та практики фінансового управління, банківської діяльності, а також основи страхування.
Ці знання та навички дозволили мені зрозуміти принципи фінансового аналізу, управління ризиками, залучення та розміщення фінансових ресурсів. При роботі в страховій компанії я змогла застосувати свої знання для аналізу ринку страхування та визначення ризиків.
Крім того, університетська освіта дала мені навички комунікації, презентації та роботи в команді, що є важливими для успішної роботи в будь-якій організації, включаючи страхову компанію»
Анастасія Доній – випускниця за спеціальністю 072 Фінанси, банківська справа та страхування – бухгалтер в ТОВ “СІ-ДЖОБ МИКОЛАЇВ”.

***

«Дякую Університету та всьому викладацькому складу за знання, які Ви нам давали. Ми чітко усвідомлювали, що ми були нелегкими студентами, адже у кожного з нас за плечима великий досвід і, іноді, нам здавалось, що правильне тільки те, що знаємо і робимо ми. Дякую, що вислухали, узагальнили та показали нове».
Олександра Кірюнова – випускниця за спеціальністю 072 Фінанси, банківська справа та страхування – комерційній директор Автоцентр Renault Миколаїв.

***

«Найціннішим скарбом будь-якої організації є працівники!  Вміння знайти підхід до людини, розкрити її внутрішній світ, визначити її потреби та можливості й спрямувати їх у потрібне русло — це складна справа, яка потребує наполегливої праці, натхнення та бажання розвиватися й не зупинятися на досягнутому.
Компетентні, відкриті до спілкування, захоплені своєю справою викладачі кафедри допомогли мені оволодіти сучасними технологіями управління персоналом, підвищити конкурентоспроможність на ринку праці й стати успішною!
Висловлюю щиру подяку завідувачу кафедри Данік Наталії Вадимівні та професору Стройко Тетяні Володимирівні, які докладають неймовірних зусиль для розвитку та процвітання кафедри! Це люди, до яких я в будь-якій ситуації могла звернутись за допомогою, в яких я завжди відчувала підтримку та мудру пораду! 
Дякую усім викладачам, які дали мені величезний теоретичний багаж знань! Кожен з них за весь період навчання став для мене не лише професійним наставником, а й добрим другом! 
З гордістю і впевненістю можу рекомендувати цей навчальний заклад і, зокрема, кафедру економіки, менеджменту та фінансів, для майбутніх студентів!
Олена Козявка – випускниця за спеціальністю 072 Фінанси, банківська справа та страхування – Фахівець по обслуговуванню клієнтів АТ «АКЦЕНТ БАНК».

***

«Студентські роки залишаться однією з найяскравіших сторінок у моєму житті. Тут я знайшла друзів, навчилася долати труднощі, прислухатися до наставників, розвиватися і вдосконалюватися. Цінний досвід, отриманий в університеті, став міцним фундаментом і допомогою для моєї професійної діяльності. Щодо навчального процесу, то, на мою думку, потрібно долучати більш потребуючі предмети для здобуття професійних знань, адже керівник на практиці повинен володіти усіма тонкощами сучасного розвитку суспільства та світу загалом.
 Висловлюю щиру вдячність доценту Інні Юріївні Рудь, за мотивацію, підтримку і натхнення до саморозвитку. Миколаївський національний університет імені В.О. Сухомлинського – це те місце, де ваші роки навчання будуть проходити цікаво та дуже захоплююче. Я навчалася на факультеті економіки, спеціальність Фінанси, банківська справа та страхування, і можу зі впевненістю сказати, що всі викладачі даного напрямку є досвідченими майстрами своєї справи.»
Сергій Кольченко – випускник за спеціальністю 072 Фінанси, банківська справа та страхування – головний державний інспектор відділу перевірок платників основних галузей економіки, у сфері матеріального виробництва, торгівлі та послуг управління податкового аудиту ГУ ДПС у Миколаївській області.
***
«Навчання в університеті  – це не тільки процес пізнання нового, це ще і нові знайомства, нові враження, нові відкриття.  Для професійного зростання навчання на нашій кафедрі дало мені дуже багато. Це розвиток якостей комунікації, підвищення конкурентоспроможністі на ринку праці та стимулювання до нових звершень.
Щирі слова подяки всьому колективу МНУ ім. В.О. Сухомлинського,  особливо викладачам кафедри фінансів, банківської справи та страхування! Шановні викладачі, наставники, бажаю Вам творчої наснаги та життєвої енергії, сумлінних та неординарних  студентів з невгамовною жагою до пізнання!»
Олена Млінцова  – випускниця за спеціальністю 071 Облік та оподаткування – бухгалтер ТОВ “Техноторг”.

***

«Можу сказати одне, що звичайно, багато речей забуваються пройдених за всі п’ять років навчання, проте цінним є те, що я знаю, де знайти, як шукати, а це значно спрощує пошуки потрібної інформації. Працюючи на теперішній посаді я зрозуміла, що дійсно ці знання отримані у виші мені допомагають, це є основи, які дають можливості для подальшого росту та вдосконалення. Дуже сильними сторонами нашої освіти, я вважаю, є методологія викладання, послідовність, логічність та компетентність наших фахівців, що дає в сумі гарні плоди. Я вважаю, що наші спеціалісти безумовно є конкурентоспроможними».
Ольга Онопрієнко – випускниця за спеціальністю 072 Фінанси, банківська справа та страхування – керівник відділу продажу в компанії “Дорожній юрист”,  місто Київ.

***

«Якби мене попросили назвати найкращі роки свого життя, то я б назвала період з 2013 по 2019 рік, бо в цей час я була студенткою МНУ ім. В. О. Сухомлинського, навчалась на кафедрі “Фінанси, банківська справа та страхування”, де отримала найкращі знання своєї справи і невичерпну мудрість від викладачів. А за 2 роки праці в відділі ліцензування та акредитації я отримала крутий досвід спілкування з серйозними людьми. І цей досвід допоміг мені в подальшому знайти себе і досягти маленького, але успіху. Далі-більше!»
Аліна Писарева– випускниця за спеціальністю 072 Фінанси, банківська справа та страхування – провідний експерт ОТП Банк.

***

«Я щиро хотіла б подякувати університету. Завдяки програмі, що викладалась, у мене з’явилася чітка концепція, нові ідеї для покращення своєї роботи та купа мотивації бути найкращою у банківській сфері!»
Світлана Родольчук – випускниця за спеціальністю 072 Фінанси, банківська справа та страхування – провідний експерт сектору активних продажів та сервісу в ОТП Банк, Київ.

***

 «В 2014 році закінчила Миколаївський національний університет імені В.О. Сухомлинського, отримавши диплом з відзнакою за спеціальністю “Фінанси та кредит”
Навчання було цікавим, насиченим та ефективним. Викладачі завжди відносились з розумінням, допомагали з виконанням завдань та ніколи не відмовляли у допомозі. Дякую всім викладачам за їх сумлінну працю та багаж знань який я отримала, так, як і досі працюю за спеціальністю котру здобула . Під час навчання приймала участь в різноманітних заходах (олімпіади, конференції).
Дуже задоволена вибором університету в якому навчалась, я впевнена, що це правильне рішення»
Тетяна Тихонова – випускниця за спеціальністю 072 Фінанси, банківська справа та страхування – фахівець – логіст в турагенції, Норвегія.

***

«Про викладачів кафедри економіки, менеджменту та фінансів можна сказати тільки найкраще, ви СУПЕР!!!! Від навчання отримала тільки позитивне, а найголовніше бути впевненим і йти до своєї мети, бо ми УКРАЇНЦІ!! »
Юліанна Тютенко – випускниця за спеціальністю 072 Фінанси, банківська справа та страхування – Головний державний інспектор відділу з надання адміністративних та інших послуг Центральної податкової інспекції ГУ ДПС у Миколаївській області.

***

«Головне, що запам’яталося під час навчання – це простота у відносинах з викладачами та керівництвом кафедри. Відкрите та щире ставлення до студентів сприяло дружній атмосфері у колективі, спрощувало проблемні ситуації та заохочувало до здобуття знань.
Значним плюсом у навчанні є високий рівень та широкий спектр отримання нових знань, які студенти здобувають у ході навчання. Він дозволяє, в подальшому при виборі професії, працювати як за основною спеціальністю, так і за багатьма суміжними, пов’язаними з фінансами. Після проходження виробничої практики на базі Центральної податкової інспекції ГУ ДПС у Миколаївській області зрозуміла, що хочу пов’язати свою долю саме з оподаткуванням, і надалі вибудовувала свою індивідуальну навчальну траєкторію саме в цьому напрямку. Хочу подякувати викладацькому складу кафедри за отриману мною теоретичну підготовку. Всі викладачі кафедри дуже досвідченні, майстри своєї справи! Вони завжди допоможуть і постараються поділитись своїм досвідом зі студентами. Коли у мене виникали питання, викладачі кафедри ніколи не відмовляли мені у підтримці та намагалися зарадити всім, чим можливо. Я можу впевнено стверджувати, що  роки навчання в МНУ ім. В.О. Сухомлинського стали найкращими для мене!!!»