Новини

        10 квітня 2021 року Григорію Яковичу Земляному виповнилося 90 років!

     Григорій Якович закінчив Одеський державний університет імені Мечникова за фахом «Теоретична фізика» в 1956 році. З 1958 по 1961 рік навчався в аспірантурі Одеського педагогічного інституту. З 1961 року і до виходу на пенсію працював старшим викладачем кафедри фізики, читав лекції, проводив лабораторні заняття, керував дипломними роботами студентів.

     Науковою роботою займався в області «Теоретична фізика», а з 1970 року займався фізикою полімерів. Опубліковано понад двадцять наукових робіт. Григорій Якович був мозковим центром кафедри. Він міг проконсультувати з будь-яких питань фізики.
     Протягом багатьох років вів на кафедрі семінар з розв’язання найбільш цікавих і складних задач з фізики.

       Щиро вітаємо Вас з ювілеєм! Бажаємо здоров’я, щастя і тепла!

  Шановні освітяни, студенти магістратури, представники громадських організацій та всі, кого цікавлять проблеми природничо-математичної освіти і технологій STEAM запрошуємо до дискусії на сторінках науково-методичного журналу кафедри фізики та математики МНУ ім. В.О. Сухомлинського.
  Статті надсилати на електрону пошту molodwave@gmail.com протягом квітня місяця.

12 грудня 2015 року на механіко-математичному факультеті в рамках відкритого освітнього проекту «Крок до науки» відбувся перший фестиваль творчості

Молодіжна хвиля

* * *

Цікава наука в Миколаївській гімназії №2
26 січня 2021 року STEM–центр проекту “Крок до науки” презентував цікаву науку учням Миколаївської гімназії №2.
Презентація STEM-центру.
30 вересня 2020 року команда наукового проекту «Молодіжна хвиля» у рамках Х ювілейного фестивалю та з нагоди святкування 102 річниці з дня народження В. О. Сухомлинського презентувала STEM-центр.
IX фестиваль цікавої науки «Молодіжна хвиля» 2019 р.
14 грудня 2019 року на механіко-математичному факультеті відбувся ІХ фестиваль цікавої науки «Молодіжна хвиля», який був присвячений відкриттю Youtube каналу Science Corporation.
Робочий візит до Китаю.
Проректор з науково-педагогічної роботи професор кафедри фізики Дінжос Роман Володимирович перебував 4-20 грудня 2019 року з робочим візитом в Китайській Народній Республіці.
ІІI Міжнародна науково-практична конференція

 «РОЗВИТОК ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В ГАЛУЗІ ТЕХНІЧНИХ ТА ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНИХ НАУК» Миколаїв 2018 р.

VIIІ фестиваль науки «Молодіжна хвиля» 2019 р.
18 травня 2019 року на механіко-математичному факультеті відбувся VIIІ фестиваль науки «Молодіжна хвиля», який став логічним продовженням фестивалю Цікавої науки на вулицях міста.
VII фестиваль творчості і науки «Молодіжна хвиля» 2018 р.
15 грудня 2018 року на механіко-математичному факультеті відбувся VII фестиваль науки «Молодіжна хвиля», присвячений 100-річчю з дня народження Василя Сухомлинського.
ІІ Міжнародна науково-практична конференція

 «РОЗВИТОК ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В ГАЛУЗІ ТЕХНІЧНИХ ТА ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНИХ НАУК» Миколаїв 2018 р.

VI Фестиваль творчості і науки «Молодіжна хвиля» 2018 р.
12 травня 2018 року на факультеті проведено 6-й фестиваль творчості і науки «Молодіжна хвиля».
Ювілейний фестиваль творчості «Молодіжна хвиля» 2017 р.
16 грудня на механіко-математичному факультеті в рамках відкритого освітнього проекту «Крок до науки»  відбувся ювілейний V фестиваль творчості «Молодіжна хвиля».
Міжнародна науково-практична конференція

 «РОЗВИТОК ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В ГАЛУЗІ ТЕХНІЧНИХ ТА ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНИХ НАУК»
Миколаїв 2016 р.

Фестиваль цікавої науки 2016 р.
14 травня 2016 р. в рамках святкування Днів науки в Україні пройшов фестиваль творчості «Молодіжна хвиля» на механіко-математичному факультеті університету ім. В.О. Сухомлинського.
Фестиваль цікавої науки 2015 р.
12 грудня 2015 года по механіко-математическому факультеті в рамках відкритого освітнього проекта «Крок до» відбувся фестиваль творчості «Молодіжна хвиля».

* * *