Новини

 

Вітаємо випускників 2021!
Традиційно напередодні Нового року отримують дипломи магістри! Вітаємо випускників та бажаємо їм щасливої долі та успішного життя!

 

Запрошуємо на онлайн-засідання круглого столу

«Перший астроном Чорноморського флоту:

історико-джерелознавчі дослідження»

15 грудня о 14.00 на платформі Zoom відбудеться онлайн-засідання круглого столу «Перший астроном Чорноморського флоту: історико-джерелознавчі дослідження», присвячене астроному, директору Миколаївської астрономічної обсерваторії К.Х. Кнорре.

Під час заходу розглядатимуться питання щодо багатогранної діяльності та наукової спадщини відомого миколаївського ученого.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у засіданні.

Підключення до заходу: https://us02web.zoom.us/j/81714344036?pwd=am43Q3I2TzllRVVxSEdJaFBieWVKUT09

Ідентифікатор заходу: 817 1434 4036

Код доступу: 123456

 Участь у заході підтверджується заповненням онлайн-заявки за посиланням: https://forms.gle/WcLhPAkyb63gvCpm9

Контактна особа:

Серебрякова Тетяна Василівна,

тел. 37-32-89

   

        10 квітня 2021 року Григорію Яковичу Земляному виповнилося 90 років!

     Григорій Якович закінчив Одеський державний університет імені Мечникова за фахом «Теоретична фізика» в 1956 році. З 1958 по 1961 рік навчався в аспірантурі Одеського педагогічного інституту. З 1961 року і до виходу на пенсію працював старшим викладачем кафедри фізики, читав лекції, проводив лабораторні заняття, керував дипломними роботами студентів.

     Науковою роботою займався в області «Теоретична фізика», а з 1970 року займався фізикою полімерів. Опубліковано понад двадцять наукових робіт. Григорій Якович був мозковим центром кафедри. Він міг проконсультувати з будь-яких питань фізики.
     Протягом багатьох років вів на кафедрі семінар з розв’язання найбільш цікавих і складних задач з фізики.

       Щиро вітаємо Вас з ювілеєм! Бажаємо здоров’я, щастя і тепла!

  Шановні освітяни, студенти магістратури, представники громадських організацій та всі, кого цікавлять проблеми природничо-математичної освіти і технологій STEAM запрошуємо до дискусії на сторінках науково-методичного журналу кафедри фізики та математики МНУ ім. В.О. Сухомлинського.
  Статті надсилати на електрону пошту molodwave@gmail.com протягом квітня місяця.

  Студія Молодіжної хвилі «Відеофест» на замовлення каналу «Science corporation” розпочала зйомку блокбастера «Батл світів». Запрошуємо всіх партнерів проекту прийняти участь у зйомках. Надсилайте відеопрезентації світів на основі сучасних наукових досягнень та власної творчості.

ІСТОРИЧНА ДОВІДКА

12 грудня 2015 року на механіко-математичному факультеті в рамках відкритого освітнього проекту «Крок до науки» відбувся перший фестиваль творчості

Молодіжна хвиля

* * *

20.11.2022
STEM – студія “Discovery” відкритого освітнього проєкту Крок до науки працювала в Українській авторській школі “Освітній простір GRAND” (Бухарест, Румунія).
Учасники студії спільно з майстрами (учнями 8 та 9 класів) та викладачами кафедри фізики, математики та інформаційних технологій досліджували властивості газів та моделювали вулкан. Майстрами студії виступали учні 8 і 9 класів.   
Цікава наука ЗЗСО 25
   До дня Святого Миколая проект “Крок до науки” подарував свято цікавої науки учням ЗЗСО 25 міста Миколаєва.
16 грудня 2021 р. до школи завітали відомі вчені та креативні майстри проекту – студенти 1-5 курсів спеціальності фізика та математика. Інтелектуальні досягнення учасників свята вимірювалися науковою валютою “хіксами”. Родзинкою свята стала можливість трансформувати “наукову валюту” в новорічні подарунки.
   Команда проекту запрошує всіх креативних, талановитих, творчих учнів на наші STEM майданчики!
Vivat “Цікава наука”!
   Сьогодні, 6 листопада 2021 р., до проєкту “Крок до науки” приєднався ЗЗСО №25 м. Миколаїва.
Ювілей каналу SCIENCE CORPORATION!
    Вітаємо всіх учасників проєкту SCIENCE CORPORATION з першим маленькім науковим ювілеєм нашего каналу!
У жовтні 2021 року йому виповнюється два роки. Велика подяка Алексєєвій Олені – адміністратору каналу. Сьогодні канал містить 157 публікацій та 128 підписників. Запрошуємо підписатися на наш канал та брати активну участь у проєкті.
Команда проекту “Наукова хвиля” вітає всіх миколаєвців з Днем міста!
   У суботу, 11 вересня 2021 року, до Дня міста Миколаєва, на вулиці Соборній відбувся захід «Фестиваль цікавої науки «Наукова хвиля».
Презентація проекту «Фестиваль цікавої науки «Наукова хвиля»
17.08.21 відбулось засідання конкурсної комісії з визначення програм (проєктів,заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства на виконання міської програми «Молодіжна політика» на 2019-2021 роки, яким надається фінансова підтримка за рахунок бюджетних коштів.
Науковий фестиваль «Молодіжна хвиля» 2021 р.
 1 червня 2021 року команда освітнього проекту «Крок до науки» по запрошенню відділу освіти молоді та спорту виконавчого комітету Баштанської міської ради до Дня захисту дітей провела науковий фестиваль «Молодіжна хвиля».
Цікава наука в Миколаївській гімназії №2
26 січня 2021 року STEM–центр проекту “Крок до науки” презентував цікаву науку учням Миколаївської гімназії №2.
Презентація STEM-центру.
30 вересня 2020 року команда наукового проекту «Молодіжна хвиля» у рамках Х ювілейного фестивалю та з нагоди святкування 102 річниці з дня народження В. О. Сухомлинського презентувала STEM-центр.
IX фестиваль цікавої науки «Молодіжна хвиля» 2019 р.
14 грудня 2019 року на механіко-математичному факультеті відбувся ІХ фестиваль цікавої науки «Молодіжна хвиля», який був присвячений відкриттю Youtube каналу Science Corporation.
Робочий візит до Китаю.
Проректор з науково-педагогічної роботи професор кафедри фізики Дінжос Роман Володимирович перебував 4-20 грудня 2019 року з робочим візитом в Китайській Народній Республіці.
ІІI Міжнародна науково-практична конференція

 «РОЗВИТОК ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В ГАЛУЗІ ТЕХНІЧНИХ ТА ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНИХ НАУК» Миколаїв 2019 р.

VIIІ фестиваль науки «Молодіжна хвиля» 2019 р.
18 травня 2019 року на механіко-математичному факультеті відбувся VIIІ фестиваль науки «Молодіжна хвиля», який став логічним продовженням фестивалю Цікавої науки на вулицях міста.
VII фестиваль творчості і науки «Молодіжна хвиля» 2018 р.
15 грудня 2018 року на механіко-математичному факультеті відбувся VII фестиваль науки «Молодіжна хвиля», присвячений 100-річчю з дня народження Василя Сухомлинського.
ІІ Міжнародна науково-практична конференція

 «РОЗВИТОК ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В ГАЛУЗІ ТЕХНІЧНИХ ТА ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНИХ НАУК» Миколаїв 2018 р.

VI Фестиваль творчості і науки «Молодіжна хвиля» 2018 р.
12 травня 2018 року на факультеті проведено 6-й фестиваль творчості і науки «Молодіжна хвиля».
Ювілейний фестиваль творчості «Молодіжна хвиля» 2017 р.
16 грудня на механіко-математичному факультеті в рамках відкритого освітнього проекту «Крок до науки»  відбувся ювілейний V фестиваль творчості «Молодіжна хвиля».
Міжнародна науково-практична конференція

 «РОЗВИТОК ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В ГАЛУЗІ ТЕХНІЧНИХ ТА ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНИХ НАУК»
Миколаїв 2016 р.

Фестиваль цікавої науки 2016 р.
14 травня 2016 р. в рамках святкування Днів науки в Україні пройшов фестиваль творчості «Молодіжна хвиля» на механіко-математичному факультеті університету ім. В.О. Сухомлинського.
Фестиваль цікавої науки 2015 р.
12 грудня 2015 года по механіко-математическому факультеті в рамках відкритого освітнього проекта «Крок до» відбувся фестиваль творчості «Молодіжна хвиля».

* * *