Досягнення

Здобувачі освіти 3 курсу спеціальності 072 “Фінанси, банківська справа та страхування”: Нестерова Дар’я, Сердюкова Олена та Божецька Катерина прийняли участь у заходах Economic Career Way, що були анонсовані компанією “UGEN” як серія вебінарів  для майбутніх економістів. В рамках проекту проводилися тренінги та вебінари від таких компаній: «KPMG”, “ProCredit Bank”, “Deloitte”, “Baker Tilly” “PwC” тощо.
Учасники проекту мали змогу дізнатися багато нового про ринок кар‘ємних можливостей та здобути технічні навички, що будуть корисними у роботі майбутніх економістів. Відвідавши вебінари, студенти дізналися багато цікавого та навчилася новому, а саме: працювати з екселем, як психологічно підготуватися до співбесіди, як правильно обрати собі наставника та бути з ним у хороших відносинах, як отримувати від своєї роботи по максимуму, також було багато тренінгів з аналізу фінансової звітності. 
Студенти відзначають, що це були дуже цікаві  тренінги, котрі відкрили нові аспекти економічної кар’єри як у банках, так і на підприємствах;  важливі та необхідні напрями розвитку у просуванні  кар’єрною драбиною та підготовці до  співбесіди з роботодавцем.

К.е.н., доцент кафедри економіки, менеджменту та фінансів Данік Н.В.прийняла участь у конференціях  із співпраці бізнесу та університетів, через участь в таких заходах освітяни можуть наблизитися до реалій сучасного підприємництва та бізнесу, зрозуміти, що ж цікавить майбутніх працедавців наших випускників. Саме співпраця університету і бізнесу є  важливою запорукою формування у здобувачів освіти компетенцій, затребуваних сучасними реаліями. 

 

Доцент кафедри фінансів та обліку Данік Наталія Вадимівна прийняла участь у творчому конкурсі, присвяченому 102-й річниці від Дня народження Василя Олександровича Сухомлинського в окремій номінації “Серце віддаю дітям”. На конкурс була представлена віршована авторська казка “Шакалу – смерть шакала” за сюжетом оповідання В. О. Сухомлинского “Собаці – собача смерть”. Твір дуже зворушливий та щирий. Дякуємо Наталії Вадимівні!

Нагородження викладачів

Вітаємо доцентів кафедри фінансів та обліку Корнєву Наталю Олександрівну з отриманням грамоти Міністерства освіти і науки України та Данік Наталію Вадимівну з отриманням грамоти від Департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації за сумлінну працю, вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та значні досягнення у професійній діяльності. Шановні наші колеги вітаємо вас з визнанням ваших здобутків та Днем працівників освіти! Натхнення вам у подальшій вашій діяльності!

Корнева Наталя Олександрівна

Данік Наталія Вадимівна

Волошина-Сідей Вікторія Вадимівна

Рудь Інна Юріївна

Ємельянов Артур Геннадійович

Татко Анна Іванівна

Торлопов Артемій Ігорович