Науковий гурток

Відбулося засідання студентського наукового гуртка «FinExpert» під час якого провели науковий семінар на тему: «Фінансові аспекти здійснення бізнесу в умовах воєнного часу”. Данік Н.В. відкрила науковий семінар, зазначила актуальність проведення подібних заходів, оголосила програму семінару (доповідачів та їх теми).

З доповідями виступили члени гуртка, а саме:

– Агарков Д. з темою: “Перепони у веденні бізнесу в умовах воєнного часу”;

– Кириченко А. з темою: “Залучення іноземних інвестицій – перспективи та загрози”;

– Нестерова Д. з темою: “Актуальні зміни податкової політики держави задля підтримки бізнесу”;

– Новак К. з темою: “ Стартапи – їх роль у післявоєнному відновленні економіки держави”.

Волошина-Сідей В.В. підбила результати семінару та запропонувала провести подібні заходи на постійній основі із залученням студентів коледжу. Члени гуртка задавали питання доповідачам, відбулася дискусія та узагальнення результатів семінару.

Відбулося засідання студентського наукового гуртка «FinExpert» присвячене участі у Всесвітньому тижні грошей, під час якого Данік Н.В. розказала  про програму заходів до Всесвітнього тижня грошей, участь учасників гуртка у заходах та конкурсах.

Вирішили у наступному році активніше приймати участь у заходах до Всесвітнього тижня грошей.

 Агарков Данііл розповів про результати участі членів гуртка у заходах до GMW та залучення до участі студентів ВСП “Фаховий коледж МНУ імені В.О.Сухомлинського”. Учасники гуртка поділилися враженнями від пройденого тижня, здобутими навичками та новими знаннями у сфері фінансової грамотності за результатами участі в заходах. Вирішили здобуті компетенції використовувати у науково-дослідній роботі та навчанні.

Відбулося засідання студентського наукового гуртка «FinExpert» під час якого провели круглий стіл  на тему «Майбутні фінансисти – основа сучасного бізнес-середовища”. Данік Н.В., відкрила засідання, зазначила мету та завдання заходу та окреслила план доповідей учасників.

  • Божецька Катерина доповіла про значущість кваліфікованих фінансистів у післявоєнному відновленні країни;
  • Нестерова Дарина розказала про сучасні компетенції, що необхідні конкурентоздатному фахівцю у сфері фінансів;
  • Косар Діан –  про значення фінансистів у розвитку сучасного бізнес-середовища.

Учасники гуртка прийняли активну участь у обговоренні тем, мали змогу поставити питання, відбулася жвава дискусія.

Відбулося засідання студентського наукового гуртка «FinExpert». Данік Н.В. доповіла щодо важливості обрання актуальної тематики при здійсненні науково-дослідних робіт та правильного визначення мети,  предмету та завдань дослідження. Божецька Катерина виступила  з доповіддю про можливості штучного інтелекта та загрози його використання в науці та освіті.

Члени гуртка захопилися даною тематикою та вирішили використовувати штучний інтелект виключно на принципах етичної поведінки та академічної доброчесності.

Також виступила Кузнєцова К. та розповіла про результати своїх досліджень та підготовку до участі у конференції з тезами доповідей

Продовжуємо подальшу плідну працю!

Зустрілися для обговорення, узгодження та затвердження тематик науково-дослідних робіт студентів-членів гуртка. Ознайомилися з порядком пошуку та аналізу  інформації у мережі інтернет та у репозитаріях бібліотек та ВНЗ. Сердюкова Олена виступила з доповіддю щодо методики пошуку та використання інформації з інтернет джерел та Новак К.С. щодо використання джерел з репозитаріїв бібліотек, пошуку літератури за допомогою пошукових систем та баз даних.

Члени гуртка розповіли про результати своїх досліджень, обговорили участь у конференціях з тезами доповідей. Вирішили активізувати діяльність членів гуртка шляхом участі членів гуртка у наукових конференціях, вебінарах з результатами їх досліджень. 

Відбулося чергове засідання наукового гуртка «FinExpert», де обговорили методичні рекомендаціями щодо організації, проведення, оформлення та публікування наукових досліджень. Данік Н.В. розповіла про методичні рекомендації щодо організації, проведення, оформлення та опублікування результатів наукових досліджень. Акцентували увагу членів гуртка на правилах дотримання методичних рекомендацій. Новак Катерина  та Сердюкова Олена доповіли про  результати діяльності членів гуртка,  окреслили проблеми, що виникали під час здійснення наукових досліджень за обраними темами

Відбулося засідання наукового гуртка  «FinExpert»,  під час якого Данік Н.В. ознайомила студентів наукового гуртка із Положенням про академічну доброчесність здобувачів освіти та етикету академічних взаємовідносин у Миколаївському національному університеті ім. В.О. Сухомлинського. Студенти зацікавилися данним питанням, адже дотримання принципів доброчесності наразі є вимогою часу.

Другим питанням було обговорення і затвердження положення про науковий гурток. Усі побажання членів гуртка були враховані. Наприкінці засідання обговорили перші результати діяльності гуртка та вирішили активізувати діяльність членів гуртка шляхом прийняття участі у наукових конференціях, вебінарах з результатами їх досліджень. 

Відбулося 1-ше засідання наукового гуртка «FinExpert», де обговорили призначення доцента Данік Н.В. на посаду керівника наукового гуртка  та призначення Волошиної-Сідей В.В. секретарем гуртка

Вирішили питання затвердження графіку роботи наукового гуртка. Жваву дискусію викликало питання актуальності сучасних напрямів досліджень, основні форми досліджень, необхідність їх проведення і висвітлення у наукових працях здобувачами освіти. За результатами обговорення затвердили графік наукового гуртка та план його діяльності. Під час затвердження тематики досліджень взяли до уваги пропозиції здобувачів освіти щодо напрямів досліджень.