Нові знайомства!

Пройшла година знайомства зі студентами 1-го курсу кафедри економіки, менеджменту та фінансів. Під час зустрічі познайомилися зі здобувачами освіти, розповіли про умови навчання в університеті, ознайомили студентів з навчальним планом на 1 рік навчання та системою оцінювання в університеті. Радо вислухали питання, які зацікавили нових членів нашої дружньої родини. Ще раз вітаємо наших першокурсників. Бажаємо плідного навчання, всебічного розвитку та досягнення усіх планів та задумів.

Розпочинаємо новий 2023-2024 навчальний рік зі знайомства з новими членами нашої родини економістів МНУ, а саме наших магістрів зі спеціальності 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок, 073 Менеджмент та 051 Економіка. Провели ознайомчу зустріч-бесіду, де поспілкувалися з приводу правил навчання в університеті, ознайомили здобувачів з їх навчальним планом, активностями, які проводяться на кафедрі та факультеті, наголосили на важливості участі магістрів в науковому житті університету. Бажаємо успіхів у навчанні та звершень у наукових дослідженнях.