ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція

Posted on Жов 28, 2018

17-19 жовтня 2018 року  відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Прикладна геометрія та інформаційні технології в моделюванні об’єктів, явищ і процесів».
Організатор конференції – кафедра комп’ютерної інженерії механіко-математичного факультету МНУ імені В.О. Сухомлинського. У конференції взяли участь викладачі та студенти з 33 навчальних закладів і організацій України та Польщі.
Під час роботи висвітлені питання геометричного, математичного та комп’ютерного моделювання об’єктів, явищ і процесів у виробництві та експериментальних дослідженнях, а також матеріалів теоретичних та експериментальних досліджень в галузі створення і впровадження інформаційних технологій в напрямку автоматизації, системного аналізу, комп’ютерної та програмної інженерії.
Дякуємо усім за участь!

Кафедра комп’ютерної інженерії