Минуле, сьогодення та майбутнє МНУ імені В.О. Сухомлинського

Відповідно до плану роботи кафедри к.е.н., доцентом Рудь І.Ю, 26 вересня 2023 року було проведено онлайн-диспут зі студентами 279, 379 груп денної форми навчання. Тема заходу: ««Минуле, сьогодення та майбутнє. МНУ імені В.О.  Сухомлинського» .До сучасного наукового дискурсу належить та історія, яка співзвучна із нинішнім національним прагненням та віддзеркалює основоположні питання освіти. Знаковою постаттю минулого, в якій уособлено найкращі національні риси є Василь Сухомлинський – педагог-гуманіст, науковець. У межах заходу висвітлено ідеї видатного вченого в контексті концепції Нової української школи. Під час активного обговорення питань майбутнього університету і України студенти використовували факти історії, аналізували світову ситуацію сьогодення.