Вітаємо!

Вітаємо першокурсницю Лучкову Ірину (спеціальність “Менеджмент” – ОП “Бізнес-психологія управління”) з отриманням сертифікату про участь у конкурсі поетичних сторінок, що відбувся в межах Всеукраїнської інформаційної кампанії з протидії платіжному шахрайству #ШахрайГудбай. З 2 жовтня до 17 листопада 2023 року тривав цей конкурс, в якому змагались 1040 талановитих учнів і студентів віком від 6 до 21 року. Ірина також дуже відповідально поставилась до завдання і під керівництвом педагога-ментора доцента Данік Наталії запропонувала своє бачення поетичної антишахрайської сторінки! Будь і надалі такою різнобічно розвиненою! Дякуємо організаторам конкурсу – Центру фінансових знань “ТАЛАН” та НБУ  за цікаві заходи!