Підводимо підсумки навчального семестру – відбулося засідання стипендіальної комісії факультету!

23 грудня відбулося засідання стипендіальної комісії механіко-математичного факультету в онлайн-режимі на якому було розглянуто та затверджено додаткові рейтингові бали І семестру 2020 — 2021 навчального року. Хочеться відмітити відповідальність членів комісії, адже явка була майже стовідсотковою — 33 із 36 осіб.

Незважаючи на карантині обмеження, наші студенти не збавляють обертів у науковій роботі. Як і завжди, студенти нашого факультету стали переможцями Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, учасниками всеукраїнських та міжнародних конференцій, а також деякі студентки опублікували статті у престижних видавництвах. І найвизначніше
– свідоцтво на авторське право, отриманий нашою студенткою!

Не менш плідно працювали протягом семестру студентська рада факультету та профбюро, хоча в умовах дистанційного навчання виконувати обов’язки — робота нелегка.

Тож хочеться подякувати тим, хто навіть будучи далеко від рідного університету, не забував про позанавчальну діяльність!