Круглий стіл до Дня Конституції

Продовжуємо заходи, присвячені  річниці Основного Закону України.  Викладачі кафедри фінансів та обліку провели круглий стіл на тему: «Конституція – правова основа України. Конституція в різні часи історії нашої держави». У ході роботи круглого столу були розглянуті основні проблеми історії вітчизняного конституціоналізму та зосереджено увагу на можливості застосування цих знань у сучасності. Активну участь у дискусії взяли студенти 4 курсу, які в своїх доповідях обговорили питання історії та захисту національної державності, місце та значення Основного Закону України не лише як документа, що має найвищу юридичну силу, але і як найбільшу суспільну цінність сучасності, символ консолідації Українського народу в розбудові суверенної, незалежної, демократичної та правової держави.