Міжнародний день студента

Одним із найважливіших та найяскравіших свят для студентства завжди було і залишається Міжнародний день студентів, який саме сьогодні й проходить — 17 листопада. Деканат та викладацький склад нашого механіко-математичного факультету хоче привітати своїх студентів із цим визначним для них святом. Нехай наукові та творчі звершення, досягнуті вами в університеті, стануть для вас першими сходинками для побудови свого щасливого життя та успішної кар’єри. Поки ви молоді та маєте невичерпні запаси енергії, не марнуйте свій час і подорожуйте країною та світом, розвивайтеся, дізнавайтеся щось нове, ніколи не бійтеся знову взятися за колись давно закинуте діло або змінити своє життя на 180 градусів. Будучи студентами, знайдіть собі якомога більше друзів. Адже університетські товариші зараз — це важливі зв’язки у майбутньому. Ніколи не лякайтеся труднощів та можливих невдач, адже саме вони є найкращими вчителями. Завжди пам’ятайте, що університет та факультет — завжди на твоєму боці!