Участь викладачів кафедри економіки, менеджменту та фінансів у Форумі з Фінансової грамотності освітян

Викладачі кафедри економіки, менеджменту та фінансів Данік Н.В. та Волошина-Сідей В.В. прийняли участь у форумі з підвищення кваліфікації на тему «Фінансова грамотність освітян». Стале соціально-економічне зростання України стає неможливим без фінансово освічених громадян – повноцінних учасників цього розвитку. Метою проведення даного Форуму було обговорення найефективніших практик з підвищення фінансової інклюзії населення, оцінка досвіду викладання фінансової грамотності у загальноосвітніх навчальних закладах та закладах вищої освіти, зосередження уваги на формуванні підприємницьких навичок у студентів, підвищення рівня фінансової грамотності освітян.  Програма форуму включала наступні теми:

– Фінансова стійкість закладів освіти: (нормативна база, бюджет, кошториси, тендерні торги).

– Фінансова грамотність та підприємливість як основні ключові компетентності Нової української школи.

– Досвід викладання фінансової грамотності у загальноосвітніх навчальних закладах.

–  Розвиток підприємницького середовища в закладах освіти.

– Роль Університетів у розвитку лідерського потенціалу суспільства.

– Роль фінансової грамотності у соціально-економічному розвитку країни.

– Фінтех: сучасні фінансово-економічні рішення в фінансовому обслуговуванні громадян.

– Криптовалюта як фінансовий актив для інвестування.