Захист кваліфікаційних робіт на кафедрі економіки, менеджменту та фінансів.

22 червня 2022 року студенти  4 курсу спеціальностей  292 “Міжнародні економічні відносини” та 073 “Менеджмент” захистили випускні кваліфікаційні роботи бакалаврів в онлайн-режимі. Представлені до захисту роботи були виконані із дотриманням усіх вимог щодо написання кваліфікаційної роботи. Зміст кваліфікаційних робіт і доповідей студентів свідчить, про високий рівень фундаментальної і науково-теоретичної підготовки студентів. Особливо хочеться відмітити студентів, які продемонстрували глибинні знання у темі свого дослідження та блискуче захистили свої проєкти, а саме: Лазаренко В., Мироненко В., Ходос О. та Медведьов  Р..

Щиро вітаємо наших випускників – бакалаврів з успішним захистом та бажаємо подальших звершень.