До Дня Волонтера. Пишаємося нашими студентами

До Міжнародного Дня Волонтера.
Студентка кафедри економіки, менеджменту та фінансів  Кириченко Анастасія активно займається волонтерством – надає психологічну допомогу постраждалим від дій агресора. На питання, що для неї значить  волонтерство, Анастасія говорить наступне: “Рік тому я навіть не згадувала про це свято.  Але цього року цей день дарує мені та багатьом українцям надію на нашу перемогу.  Перемоги не буде без хоробрих та відважних.  Хто б не був на фронті, жінка чи чоловік, вони у будь-якому випадку стають героями України.  Я не на першій лінії зіткнення, але на гуманітарному фронті.  Я намагаюся допомагати всім деокупованим територіям та хоробрим людям із ЗСУ.  Я вірю в те, що будь-яку гидоту зможуть витіснити з нашої рідної країни і ми вдихнемо вільним повітрям.  Слава всім загиблим та тим, хто захищає наш сон.  Звичайно, продовжуємо підтримувати хлопців, щоб вони відчували, що ми з ними.  Віддячимо за наш сон тим, хто ночами не спить і сидить у повному оточенні бруду, холоду та страху.  Кожна гривня для хлопців із ЗСУ – нова бронювання машина, або медикаменти, які я впевнена захистить життя тих, хто віддає своє життя за наше. Слава Україні, Слава ЗСУ”
Долучайтеся до волонтерства!