Posted on Лют 22, 2018

21 лютого 2018 р. на базі кафедри комп’ютерних наук та прикладної математики механіко-математичного факультету МНУ ім. В.О.Сухомлинського відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Інформатика». В олімпіаді приймали участь студенти 1-3 курсів механіко-математичного факультету, не комп’ютерних спеціальностей .

Під час олімпіади студентам були запропоновані чотири завданння, які вимагали застосування нестандартних підходів до розв’язання та поглиблених знань з дисципліни «Інформатика», зокрема розділу «Інформаційні технології». Протягом 3,5 годин учасники наполегливо розв’язували задачі і показали достойні результати.

За підсумками олімпіади були визначені переможці:

1 місце – Алексєєва Олена, група 112 (41,5)

2 місце – Рябець Яна, група 112 (41,25)

3 місце – Таранова Валерія, група 132 (38,75)

Гідні результати продемонстрували інші учасники: Толмачов Олександр, група 142 (37); Рябенко Юлія, група 132 (29,5); Шалюта Валерій, група 142 (22); Кримська Вікторія, група 132 (21,5).

Відповідальна за організацію та проведення заходу доцент кафедри комп’ютерних наук та прикладної математики Погромська Г.С.