Всеукраїнський конкурс «Учитель року –2023»

Всеукраїнський конкурс «Учитель року – 2023» (далі – конкурс) проводиться на виконання Указу Президента України від 29 червня 1995 року № 489 «Про всеукраїнський конкурс «Учитель року», відповідно до Положення про всеукраїнський конкурс «Учитель року», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 серпня 1995 р. № 638 (із змінами), наказу Міністерства освіти і науки України від 19.10.2022 № 930 «Про проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023» у номінаціях: «Захист України», «Основи здоров’я», «Початкова освіта», «Фізична культура».

Представник Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського, зокрема завідувач кафедри фізичної культури та спорту доцент Лелека В.М., запрошений до складу журі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023»

До цього конкурсу долучаються провідні фахівці з усієї України. Вітаємо нашого колегу з отриманням можливостей здобуття нових компетенцій!