Незвичний вебінар відбувся в КЗО “СЗШ № 91” Дніпровської міської ради

Нещодавно, 14 лютого 2023 року, в КЗО “СЗШ № 91” Дніпровської міської ради відбувся доволі незвичний вебінар-тренінг, яким керував учень 8-і класу Січков Дмитро Дмитрович – юний науковець, переможець ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Дніпропетровського відділення МАН України. На цьому заході МАНівець розповідав своїм одноліткам, як правильно підготувати науково-дослідницьку роботу, максимально результативно презентувати та гідно її захистити. Практичний досвід Січкова Д.Д. вражає – співпрацювавши з кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри фізики, математики та інформаційних технологій Миколаївського національного університету ім. В.О. Сухомлинського Манькусь Іриною Володимирівною, конкурсант захищав свою наукову роботу з теми “Розвиток компетентності в природничих науках у здобувачів освіти на основі STEM орієнтованого підходу” на базі Авторської Української школи у місті Бухарест, Румунія.

Отримані під час написання наукової роботи теоретичні та практичні знання як з обраної теми, так і з методик збору, структурування, аналізу, обробки інформації неодмінно допоможуть у подальшому навчанні і дуже корисні для саморозвитку і розширення світогляду, вважає Дмитро. Унікальним є і досвід дистанційної міжнародної роботи – тимчасово перебуваючи у Бухаресті (і навчаючись у місцевій школі – гімназії № 116), автор та науковий керівник проєкту плідно співпрацювали, отримавши бездоганний результат. Отже, робимо висновок – справжньому потягу до знань, нестримній допитливості та наполегливості не завадять ані війна з окупантами, ані відключення електроенергії, ані кордони європейських країн!