VI фестиваль творчості та науки «Молодіжна хвиля»

Posted on Тра 17, 2018

12 травня на механіко-математичному факультеті в рамках відкритого освітнього проекту «Крок до науки»  відбувся VІ фестиваль творчості та науки «Молодіжна хвиля», присвячений 100-річчю Національної академії наук України. На свято творчості, натхнення та науки завітало більше ніж 360  школярів Миколаївської і Херсонської областей. З нагоди 100 річчя НАН України команда проекту започаткувала нагороду «Науковий Оскар». Першими номінантами цієї нагороди стали  підприємства – партнери проекту :ТОВ «Золотий колос», компанія «ADDRIAN», дизайн-студія «Ход конем». По завершення роботи в студіях  «Наукові Оскари» отримали школи-учасники. Миколаївський будівельний коледж, Державний вищий навчальний заклад «Миколаївський політехнічний коледж», Миколаївський обласний інститут післядипломної  педагогічної освіти та Коледж МНУ імені Василя Сухомлинського, за розвиток мережі STEM – майданчиків  і підтримку обдарованої молоді, отримали почесне звання «Майстер – STEM». Також це звання отримали дві загальноосвітні школи м. Миколаєва: №3 як команда, що підготувала юних майстрів STEM-майданчиків, та №51 постійно діючий STEM-майданчик. Партнер фестивалю дизайн-студія «Ход конем» відзначила 10 шкіл міста та області в  номінації «STEM-бліц». Учасники фестивалю працювали в 12 студіях:

• Детективне агентство
  • Пригоди чисел та фігур
  • Архітектурне бюро
  • Майстерня митців
  • Планета Екзо
  • Перлини світу
  • Сузір’я Корифеїв
  • Зірковий круїз
  • Майструємо разом
  • «Beagle – IT»
  • Медіа арт
  • Fusis

Партнери фестивалю ТОВ «Золотий колос» та компанія «ADDRIAN» відзначили цінними подарунками переможців кожної студії та кращого студента-наставника, а також директор ТОВ «Золотий колос» Надія Валеріївна Іванова вже традиційно вручила грошову нагороду гран-прі для кращого студента та найактивніших учасників.

Вітаємо всіх переможців та учасників фестивалю! Бажаємо творчих та наукових успіхів!

Дякуємо всім студентам та викладачам факультету за організацію та проведення свята науки!