Всесвітній тиждень грошей // Global Money Week

Кафедра економіки, менеджменту та фінансів у тісній співпраці з ВСП “Фаховий коледж МНУ імені В.О. Сухомлинського” долучилися до щорічної інформаційної кампанії Global Money Week. Метою даного заходу є формування у молоді скілів з фінансової грамотності. Під час 2-х насичених тижнів планується велика кількість просвітницьких заходів, квестів, лекцій, воркшопів та конкурсів задля підвищення фінансової обізнаності молоді. Кафедра активно співпрацює з викладачами та студентами коледжу у рамках кампанії Всесвітнього тижня грошей, що є  дієвим  методом профорієнтаційної роботи. Запрошуємо усіх охочих долучатися до заходів, адже це прекрасна можливість прокачати свої скіли у сфері фінансів та отримати приємні подарунки.