Педагогічна практика студентів 432 групи

Педагогічна практика є важливою складовою в системі професійної підготовки вчителя. К.Д.Ушинський писав, що «метод викладання можна вивчити з книжок чи зі слів викладача, але набути навички у використанні цього методу можна тільки тривалою і довгочасною практикою».
 Студенти природничого факультету 432 групи (спеціальність 014.08. середня освіта (фізика)) спробували себе у ролі викладачів різних навчальних закладів. Практика тривала майже 9 навчальних тижнів .
   Метою педагогічної практики є оволодіння студентами сучасними методами, формами організації праці в галузі майбутньої професії, формування у них, на базі одержаних знань, професійних умінь і навичок для прийняття самостійних рішень під час роботи в реальних умовах, виховання потреби систематично поповнювати свої знання та творчо їх застосовувати у практичній діяльності.