Механіко-математичний факультет

МЕХАНІКО-МАТЕМАТИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

Posts by admin


Випуск 2019!

Випуск 2019!


Posted on Лип 1, 2019

26 червня дипломи бакалаврів отримали випускники механіко-математичного факультету!
Вітаємо вас з першою сходинкою на шляху до професійного зростання! Бажаємо здобутків в науковій сфері та особистому житті! Нехай отриманий диплом буде запорукою вашого успіху!
Прес-центр механіко- математичного факультету
Читати далі...
Випуск -1979!

Випуск -1979!


Posted on Лип 1, 2019

28 червня механіко-математичний факультет радо зустрічав своїх випускників 1979 року!
40 років минуло з момента отримання диплому, але незабутніми залишилися студентські роки!
Прес-центр механіко-математичного факультету
Читати далі...
Математичний турнір

Математичний турнір


Posted on Тра 31, 2019

27 травня на механіко-математичному факультеті відбувся математичний турнір. В турнірі взяли участь шість студентських команд: «Доміно», «Capacity», «Люди Y», «Вінні Пух», «Ось це поворот», «Матанчики».

Пройшовши два тури відбіркових ігор, місце у фіналі вибороли команди «Вінні Пух» і «Матанчики».

В запеклій боротьбі у фіналі перемогу здобула команда «Матанчики» у складі: Полякова Вікторія, Кучерук Ангеліна, Людмила Рєзнікова, Александра Богатенкова, Петрін Юрій.

Друге місце зайняла команда «Вінні Пух» у складі: Наталья Мартынова, Шленскова Наталя, Анна Ситарук, Ruslan Popov, Токар Давид.

Вітаємо переможців!

Прес-центр механіко-математичного факультету
Читати далі...
Дні науки

Дні науки


Posted on Тра 28, 2019

25-26 травня 2019 року за підтримки Ради молодих учених Міністерства освіти і науки України та представників Громадської організації „Наукова унія” і проекту „Моя наука” у багатьох містах країни проходили заходи, присвячені Дню науки.

http://dni-nauky.in.ua/#programmes

У рамках цих святкувань на базі механіко-математичного факультету Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського відбувся науковий захід, у рамках якого проходили лекції, провідних науковців та обговроення важливих питень сучасної фізики. У заході приймали участь вчені Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського (Роман Дінжос та Едуард Лисенков) та Інституту ядерних досліджень НАН України (Володимир Улещенко, Олександр Охріменко та Олена Бурдо). Із програмою наукової зустрічі можна ознайомитися за посиланням.

http://dni-nauky.in.ua/programmes/Programme_2019_Mykolayiv.pdf

Читати далі...
Благодійний захід

Благодійний захід


Posted on Тра 25, 2019

24.05 відбулася поїздка в дитячий будинок  «Червоне сонечко» разом з благодійною організацією “G.r.u.p.p.i.r.o.v.k.a.N.i.k.o.l.a.e.v”. Все місто, включаючи механіко-математичний факультет, збирали кошти. На зібрану суму купили лавки та посадили дерева, запросили аніматорів і закупили солодощі, м’ячі та кульки. Наші студенти Ситарук Анна та Геленко Юрій прийняли участь в організації свята та зборі коштів.
Прес-центр механіко – математичного факультету
Читати далі...