Механіко-математичний факультет

МЕХАНІКО-МАТЕМАТИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

Posts by admin


14 лютого студенти механіко-математичного факультету гарно розважилися провівши змагання між командами дівчат та хлопців. Море позитиву, гумору, креативності подарували присутнім організатори заходу – студентська рада факультету, члени команд та їх капітани: Демиденко Вікторія та Токар Давид.

Прес-центр механіко-математичного факультету

Читати далі...

I тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики відбувся на механіко-математичному факультеті. В змаганнях взяли участь студенти 1-4 курсів. Олімпіада проводилася по двом наборам завдань: для 1-2 курсів та для 3-4 курсів. Серед студентів 1-2 курсів переможцями та призерами стали:

Заїка Олена (112 група)  –  диплом I ступеня

Карпенюк Діана (232 група)  –  диплом II ступеня

Цельм Євгенія (162 група) –  диплом III ступеня

Серед студентів 3-4 курсів дипломами олімпіади нагороджені:

Полякова Вікторія (412 група)  –  диплом I ступеня

Семенів Олена (412 група)  –  диплом II ступеня

Журі олімпіади відзначило грамотами за добрі результати в олімпіаді наступних студентів:

Резнікова Людмила (112 група)

Ботезат Анастасія (232 група)

Коверза Анастасія (232 група)

Кримська Вікторія (232 група)

Вітаємо переможців та призерів змагань! Бажаємо підкорення нових математичних вершин!

Прес-центр механіко-математичного факультету

Читати далі...

23 січня чоловіча та жіноча збірні механіко-математичного факультету брали участь в університетських змаганнях серед викладачів та співробітників зі стрільби на електронному стенді та дартсу.

Результати наших команд :

Стрільба: чоловіки – третє місце, жінки –друге місце!

Дартс: чоловіча та жіночі збірні зайняли другі місця!

Приємно відзначити, що в особистій першості в змаганнях зі стрільби Махровський В.М. зайняв друге місце, в змаганнях з дартсу Чадаєв О.М. третє місце.

Вітаємо наші команди у складі: Чадаєва О.М., Махровського В.М., Дінжоса Р.В., Махровську Н.А., Погромську Г.С., Новак Л.І. і бажаємо нових перемог!

Прес-центр механіко-математичного факультету

Читати далі...

У неділю, 20 січня 2019 року, на механіко-математичному факультеті Миколаївського національного університету ім. В.О. Сухомлинського відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із математики. Захоплення математикою та бажання взяти участь у математичних змаганнях виявили біля 90 учнів 7-11 класів з усіх районів Миколаївської області.  Традиційно олімпіада юних математиків відбувається в аудиторіях вищих навчальних закладів м. Миколаєва. Це дає можливість майбутнім студентам побувати в університетських аудиторіях, поспілкуватися із викладачами й студентами. Розбір задач проводили студенти комп’ютерного факультету ЧНУ ім. Петра Могили. Як завжди в проведені олімпіади допомагали студенти та магістранти механіко – математичного факультету МНУ ім.В.О.Сухомлинського, які отримали гарний досвід організації та проведення змагань такого рівня, мали можливість в дружній атмосфері поспілкуватися з юними математиками та їх наставниками.

Разом із найкращими учителями шкіл області, в оцінюванні робіт учнів брали участь досвідчені викладачі закладів вищої освіти: голова експертної комісії- Воробйова А.І., (Чорноморський національний університет імені Петра Могили), Майборода О.В., Петков І. В. (Миколаївський національний університет кораблебудування імені ад. Макарова), Дармосюк В.М. (Миколаївський національний університет ім. В.О. Сухомлинського). На високому рівні організацію змагань забезпечили  голова журі олімпіади Васильєва Л.Я. та заступник голови журі олімпіади Рогожинська Е.К. (методист кафедри теорії й методики природничо-математичної освіти та інформаційних технологій МОІППО). Традиційно ділився своїм досвідом та знаннями,  метр математичної освіти Миколаївщини, автор книжок про розв’язок олімпіадних задач, доцент Баран О.І.

Приємно відзначити, що змагання юних математиків протягом останніх років відбувається в стінах механіко-математичного факультету.

Вітаємо учасників та переможців олімпіади! Бажаємо натхнення та нових здобутків! До нових зустрічей!

Прес-центр механіко-математичного факультету

Читати далі...
Випуск магістрів 2018!

Випуск магістрів 2018!


Posted on Гру 30, 2018

28 грудня відбулося вручення дипломів магістрам механіко-математичного факультету!

Вражаючий пісенний подарунок від Естетцентру, надзвичайний вальс від студентів мех-мату, чудовий музикальний номер від випускників, дебют гімну механіко-математичного факультету зробили свято неперевершеним і незабутнім!

Дорогі випускники механіко-математичного факультету дружня мех-матівська родина щиро вітає Вас з успішним завершенням навчання та отриманням диплому! Нехай здобутті знання та отриманий фах стануть запорукою Вашого успішного життя! Гордо несіть звання – випускник механіко-математичного факультету!

Нехай Вам щастить! Успіхів!

Прес-центр механіко-математичного факультету

Читати далі...