До Дня народження Шевченка

9 березня Україна відзначається річниця від дня народження Тараса Григоровича Шевченка – видатного митця, життя і творчість якого надихають український народ до боротьби за правду та свободу. У свій час Шевченко був символом культурного опору російській імперії. Сьогодні, у XXI столітті, українці знову стикаються з імперськими претензіями, а Шевченкові слова звучать особливо актуально й пророчо. Тож нічого дивного, що Кобзар так по-живому присутній у критичні для народу моменти.
З нагоди відзначення 210-ї річниці від дня народження поета на кафедрі економіки, менеджменту та фінансів викладачем Волошиною-Сідей В.В. проведено виховну-зустріч зі студентами 4 курсу спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування. Під час зустрічі обговорили біографію митця, згадали значущі твори та їх роль у формування національної свідомої позиції українця в минулому і зараз, адже слово Кобзаря актуальне у всі часи.