До Дня пам’яті жертв нацистських концтаборів

Щорічно 11 квітня згідно з рішенням Генеральної Асамблеї ООН у світі відзначається Міжнародний день визволення в’язнів нацистських концтаборів. Цю дату було встановлено на честь події 11 квітня 1945 року, коли в’язні концтабору Бухенвальд почали інтернаціональне повстання проти гітлерівців.
Цього дня весь світ віддає данину скорботної пам’яті жертвам нацизму, які загинули у концтаборах, і Україна разом з усім світом вклоняється людям, які пройшли крізь жахіття нацистських катівень. На кафедрі економіки, менеджменту та фінансів провели виховну бесіду на тему: “Страшна сторінка історії- нацистські концтабори” зі студентами 1-4 курсів. Метою заходу було вшанування пам’яті жертв нацистських концтаборів, нагадування трагічних подій в історії людства, викликаних насильницьким втручанням в життя, національну приналежність, віросповідання, відродження пам’яті, утвердження нетерпимості до будь-яких проявів насильства проти людства.